Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek2320

Win 7

Polecane posty

W rozdziałce 1280x1024 na windowsie7 będzie Ci chodzić nawet Crysis 1 na Veryhigh plus AAx4 z twoim sprzętem.

Wiem, bo konfigurowałem dwóm kumplom komputery na WIN7 i wszystko chodziło jak ta lala.

Ba, drugi kumpel mam tylko 512 na karcie więc i tak bardzo ładnie mu wszystko chodziło.

Ale wracając do pytania: tak pójdzie Ci na 2 GB ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam Ultimate. Zwykłemu użytkownikowi wersja Home Premium w zupełności do wszystkiego wystarczy. Ultimate można wziąć jedynie dla szpanu, bo z praktycznie żadnej dodatkowej funkcji zwykły użytkownik nie skorzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84

Ja również mam zamiar kupić sobie siódemkę. Zdecydowałem się na wersję BOX i mam takie pytanko, czy ten oto produkt LINK będzie na pewno legalny? Sprzedaje go osoba o wielu pozytywnych opiniach, ale nie jest to firma tylko osoba fizyczna (gdzieś tam czytałem, że ze sklepów bezpieczniej). Czytałem w internecie o wielu oszustwach, ale chodziło w nich o wersje OEM W7. Czy z BOX-em nie ma takiego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to pod cudze tematy nie powinno się podczepiać, mnie to akurat tam nie przeszkadza, ale Zielonym :) może się to nie podobać.

Względnie kupując przez allegro trzeba brać pod uwagę ryzyko, że Cie mogą oszukać. Kwota w sumie nie mała jest to możesz jakoś tam swoich praw dochodzić, ale w sumie moim zdaniem takie rzeczy bardziej opłaca się brać w konkretnych sklepach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie będę czepiał tego, że powinien być nowy temat, bo i w tym przypadku nie ma takiej potrzeby. W wersji BOX są obydwie wersje, tzn. x86, jak i x64. Windowsa najlepiej kupować u pewnych sprzedawców, bo można się naciąć. Z tego powodu Allegro odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...