Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zukaczu17

Amd dual core optimizer

Polecane posty

Witam jeżeli ktoś ma procesor amd to pewnie się tym programem zainteresował. Ja jednak mam problem z tym programem, pobieram instalkę i dobre programy i instaluje, instalacja przebiega bez problemu, później tworzy się w folderze na dysku c plik exe naciskam i nic się nie dzieje, potrzebuje tego programu do uciągnięcia GTA 4 na moim kompie. Parametry to

Karta:Geforce 8400M gs 256mb

Procek:Amd Turion 64 x2 2.2 ghz

Płyta: Jakas do laptopa;p

Ram 2 giga 800

I jeszcze jedno możecie od razu rzucać jakieś porady dotyczące usprawnienie GTA

Dziękuje bardzo za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji na 30 klatek przy tym sprzęcie, a Dual Core Optimizer to program dla systemu XP.

Dla dodatkowych klatek możesz spróbować zainstalować patche (przed chwilą czytałem, że GTA działa najlepiej na wersji 1.03) i obniżyć detale do minimum. Nic innego nie poradzimy.

PS - nie wiem, w czym miałby Ci pomóc AMDDCO, przecież GTA4 obsługuje wielowątkowość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie, kolejny raz. Można wziąć się za optymalizację systemu, co w zależności od jego obecnego stanu, może nie dać nic, a może dać parę klatek. Wyłącz do gry antywirusa i wszystkie zbędne programy. Zbędne usługi należy odstrzelić, rejestr wyczyścić, dyski zdefragmentować i oczyścić partycję systemową.

Te drobne zabiegi powinny lekko poprawić komfort i rozgrywki i używania pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...