Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Same

problem ze sterami do starej karty

Polecane posty

Witam. Dzisiaj chciałem zainstalować nowe stery do radka 9550 na moim 2[1?] kompie. Sęk w tym że po instalacji sterowników ściągniętych ze strony amd[ati 10-2_legacy_xp32] mam problemy z teksturami w grach. W większości grach nawet nie chce odpalić mapy, rajdu, bitwy[wstaw tu cosik z 3d]. W kotorze za to w menu nie mam darth malaka, a po wczytaniu gry widać tylko jakies szare eee płachty? Ostatni stabilny ster to...7,9 ale co zadziwiające gdy instaluje 8,1 wszystke gry chodza znacznie szybciej tyle tylko ze czasami pokazują się te "płachty". Karta nie podkręcana itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard

Komp kupiony w 2004 +/- roku:

AMD Sepron 2800+ & spire CPU cooler nie wiem dokładnie jaki

512 mb ddr333

80 gb 7200

atx 300 w

radeon 9550 128/128

asus a7v8x-x

Nie wiem czy chodzi tobie o temperatury na stabilnych sterach czy na 10.2. Podaje na stabilnych:

idle: procek: 49 mb 29

stress: procek 57 mb 31

@zecik

Ale o so hozi?? Żebym zainstalował te stery przez menadżer urządzeń? Wtedy jest to samo...

odtwarzanie filmów przebiega bezboleśnie na 10.2, 10.2 po zmianie rozdziałki pulpitu pyta mnie czy chce abym zresetował kompa.

Na sprzedanym kompie [konfig taki sam tylko płyta główna to kt400a-8235] jest to samo tyle tylko że stabilne stery na nim to nie 7.9 a 7.7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok niby speedfan chodzi ale...np: temp1 wskazuje mi -1c by potem podskoczyc do 33 a nawet do 72 w idle...ale na chłopski rozum podaje te które wyświetlają się najczęściej:

temp1: 32

temp2: 44

temp3: 30

hd0: 37

Ale sie temat przeciąga :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dude" co jak co ale tego że nie odkurzam regularnie kompa, nie możesz mi zarzucisz...Hmm IMO działa[ją?]sprawnie.

nie wiem czemu ale ciągle wydaje mi się że to wina sterów. Taki sam problem na podobnym kompie...? :rolleyes: Probowałem z ati omega[oparte na catalyst 7.12] niby wszystko ładnie ale karta ma problemy z rozmyciem [w kotorze=efekty buforowania]: zamiast miękkiej grafiki widze jakieś wzorki cuda nie widy, ale tylko wtedy gdy ma korzystać z tej funkcji [moc przyspieszenia na przykład, w painkillerze natomiast jak używam miotacza ognia itd...]ale wszystko śmiga jak używam 7.7. Może podłączyć karte pod jakiś inny komp z agp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo na innym kompie, ale wiem już o co chodzi. Chciałem sprawdzić temperaturę karty i odkryłem że...wentyl nie chodzi o_O . Jest dobrze podłączony, dobrze działał jak ostatnio czyściłem kompa[jakieś 2 miechy temu].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...