Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bombaj

Rozwiązany: Internet nie działa

Polecane posty

Mam problem. Zmieniając sterowniki do karty graficznej standardowo odinstalowałem "wszystkie sterowniki nvidia", uruchomiłem ponownie komputer, zainstalowałem nowe (obecnie te najnowsze) i wszystko działało. Do momentu kiedy chciałem połączyć się z internetem. Orange Free nie chciał się połączyć, ale pomyślałem, że to wina modemu/softu orange. niestety reinstalacja/instalacja onowego softu orange nic nie dały, a modem na innym sprzęcie działa świetnie. Pociągnąłem więc do pokoju kabel od internetu, jednak nawet internet z kabla nie chciał działać (komputer nawet nie zauważał podłączenia kabla) ;/. Pomyślałem, że to wina sterów od płyty głównej, bo na niej jest zintegrowana karta sieciowa (evga nforce 750i) do której stery przez przypadek odinstalowałem wybierając opcję "odinstaluj wszystkei sterowniki nvidia". Zaisntalowałem stery z płytki, jednak modem wciąż nie działa, a internet z kabla ma "ograniczoną przepustowość" czy coś takiego (wykrzyknik, przy ikonce połączenia po prawej stronie paska) i w praktyce też nie działa. Dodatkowo po zainstalowaniu sterów od płyty głównej musze ponownie aktywować windowsa, a bez internetu raczej ciężko ;/. System jest czysty, skanowany najnowszym F-secure i jeszcze kilkoma innymi darmowymi programami.

Ciekawostka, ale może się przydać: kiedy podłączam kabel od internetu, komputer rozpoznaje to jako "sieć lokalna 2".

Sprzęt:

9800gtx

E8400 3.00ghz

EVGA nForce 750i

2x 2gb ram Geil

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj wszsytkie sterowniki, które były na płycie dołączonej do płyty głównej. Warto ze strony producenta płyty pobrać najnowsze stery. Po przeinstalowaniu sterowników wszystko ma działać. Jeśli jednak nie będzie, to daj znać, to pokombinujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...