Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajzen

Problem z GeForce 8400 GT

Polecane posty

Witam!!!

Mam problem z GeForcem 8500 GT, a mianowicie pzy starcie systemu gy włącza się logo GIGABYTE to na ekranie mam kwadraty, nowe sterowniki nie chcą się zainstalować a na starych po kilku sekundach w Windowsie ekran robi się czarny. Nie wiem co jest grane i dziękuje za jakiekolwiek pomysły. Z góry dzięki pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Windows XP cały sprzęt z GIGABYTE tylko procesor z Intela zasilacz z tracera coś chyba 300 V . Co do sterowników właśnie od nich zacząłem, ale oryginalne sterowniki nie chcą się zainstalować instalacja staje w połowie i komp się ścina nie wiem dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwna sprawa... W temacie jest o 8400GT, piszesz w poście o 8500GT, a w sygnaturce masz 8600GT... :D

A tak serio - zasilacz faktycznie do wymiany. Ja po takim czarnym ekraniku miałem upgrade na 3/4 (teraz muszę zrobić kolejny, bo to można o kant stołu potłuc), dzięki zasilaczowi, który przeżył.

Najlepszy byłby format - nie dlatego, żeby ci dane skasować, wystarczy dysk C:, na inną partycję wszystko powrzucasz, a potem zainstalujesz te nowe sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...