Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiskam1

SONY ERICSON W205

Polecane posty

Zależy do czego ci potrzebny telefon. Poczytaj sobie opinie na telepolis.pl :)

Uważam że myślę że ten telefon jest beznadziejny. Malutki ekranik, mało pamięci wbudowanej, aparatem dobrego zdjęcia nie zrobisz a filmiki będą wyglądały jak kręcone kalkulatorem. Ten model jest beznadziejny. Ale to moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego ci potrzebny telefon. Poczytaj sobie opinie na telepolis.pl :)

Uważam że myślę że ten telefon jest beznadziejny. Malutki ekranik, mało pamięci wbudowanej, aparatem dobrego zdjęcia nie zrobisz a filmiki będą wyglądały jak kręcone kalkulatorem. Ten model jest beznadziejny. Ale to moja opinia.

DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki ekranik, mało pamięci wbudowanej, aparatem dobrego zdjęcia nie zrobisz a filmiki będą wyglądały jak kręcone kalkulatorem. Ten model jest beznadziejny. Ale to moja opinia.

To jest telefon low end wiec te minusy sa jak... Minusowac malucha, że jest wolny.

Ekran maly ale czytelny, filmy... widac co sie dzieje, zdjecia w dzien sa przyzwoite.

A to, ze ma malo pamieci, nie wiem czy sie smiac czy plakac za tak glupia uwage? Przeciez ma kart sd...

Jezeli szukalbym malego, ladnego telefonu muzycznego i przy tym taniego nie zastanawiałbym sie ani chwili i bral w205.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...