Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

voodoo1907

Skąd ściągnąć Catalyst Control Center dla Mobility Radeon HD 4670.

Polecane posty

Ściągnąłem stąd http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx catalyst control centre dla vista 32bit ale po bezproblemowo przebiegającej instalacji nic zostaje zainstalowane. Dodam jeszcze, że przy wybraniu instalacji niestandardowej w menu wyboru składników nie mam Catalyst Control Centre. Jeśli wiecie o co chodzi to proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości instalacji CCC bez używania MM? Nie zależy mi na sterownikach, a samym CCC. Ściągnąłem wersje bez Display Drivera. Użycie MM wiąże się chyba z utratą gwarancji, brak wsparcia dla serii kart mobility tylko pogarsza moje zdanie na temat ATI/AMD...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee? Pierwsze słyszę, żeby wiązało się to z utratą gwarancji.

nVidia też nie wspiera układków mobilnych, sterowników i narzędzi należy szukać na stronie producenta notebooka. Chodzi o to, że karty montowane przez różnych producentów notebooków mocno się między sobą różnią i po prostu producenci układów nie są w stanie napisać jednych uniwersalnych sterowników, które będą działały ze wszytkimi kartami stosowanymi w notebookach. Dlatego sterowników trzeba szukać na stronie producenta sprzętu, lub też samemu zmodyfikować. Podobnie jest w przypadku bardziej egzotycznych układów desktopowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same sterowniki są dostępne na stronie MSI, jednak mnie chodzi o CCC którego są one pozbawione, a które jak się dowiadujemy na stronie ATI/AMD posiada (choć nie pełną) obsługę dla rozwiązań mobilnych. Z tego co wiem to sterowniki mobilne do układów Nvidii dostępne są na ich stronie choć rekomendują oni ściągnięcie wersji dostosowanej od producenta notebooka.

Dzięki za odpowiedź przeżyje jakoś bez CCC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam NET Framework 3.5, a sterownik karty graficznej jest w wersji 8.572.0.0. Instalacja jak już pisałem przebiega bezproblemowo, ale utworzony folder ATI Technologies jest pusty, a ccc nie zostaje zainstalowane. Gdy wybieram instalacje niestandardową pośród różnych składników pakietu nie mam możliwości wyboru programu ccc.

http://img27.imageshack.us/img27/6737/cccsof.jpg sytuacja przedstawia się jak na tym screenie. Screen nie jest mój ale wygląda to niemal identycznie jak u mnie.

Instalacja starszej wersji CCC to jest 9.1 też nic nie dała więc wygląda na to, że bez ingerencji Mobility Modderem nic nie da się wskórać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...