Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przemek9242

Dziwny obraz na monitorze co to moze być ?

Polecane posty

Witam mam problem otóż gdy ostatnio wyjąłem karte graficzna zeby wyczyścić ją z kurzu iii włoyłem spowrotem uruchomilem komputer iiii caly ekran był bardzo niebieski wszystko stalo sie niebieskie nie ma wogole koloru czerwonego nooo wiec pomyslalem ze mam w karcie jeszcze 1 wejscie no to podpiąłem pod to iii teraz wszystko stalo sie czerwone aa nie ma wogole kolorów niebieskich i zielonych coooo to może byc ????

karta graficzna to gigabyte gf 7300gt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiałeś odkurzacz na dmuchanie czy ssanie? W tym pierwszym przypadku nie trzeba bezpośredniego kontaktu, by narobić szkód, rura odkurzacza jest doskonałym źródłem ładunków elektrostatycznych zabójczych dla elektroniki.

Do takiego czyszczenia najlepiej używać specjalnych pojemników ze sprężonym powietrzem, w ostateczności - własnych płuc (byleby czegoś nie opluć :)).

Możesz przeczyścić (przedmuchać - patrz wyżej) slot, w którym siedzi karta i przetrzeć jej styki np. spirytusem, ale obawiam się, że "domowymi sposobami" raczej nic nie zdziałasz - jak karta na gwarancji, to na serwis z nią, jak nie to trudno, czeka Cię wydatek (naprawa lub nowa karta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...