Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Rozwiązany: Gothic 3, czy muszę być magiem?

Polecane posty

Otóz już na początku gry uznałem że chce podążać drogą Innosa... sytuacja zaczela sie komplikować jak zdobyłem szate(300 Prastarej Wiedzy) i Hełm Adanosa(250 Prastarej wiedzy) (a mam 50 lvl i moze z 60 Prastarej wiedzy.... i gram na Alternatywnym Balansie....).... no do jasnej ciasnej żeby je założyć musiałbym od początku gry pakować w Prastarą Wiedze, bo przeciez owa Droga Innosa polega na zalożeniu wszystkich artefaktów na siebie.... a ja chciałem grać wojownikiem i pakowałem w Siłe/kowalstwo itp....

Co ja mam teraz zrobić -.-?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypadkiem zebrałeś 12 świętych kielichów czy jakoś tak, to właśnie dzięki nim przechodzi się grę drogą Innosa. Po zebraniu musisz je zanieść do klasztoru magów ognia w Nordmarze, tam gdzie jest Milten i pogadać z posągiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zebraniu musisz je zanieść do klasztoru magów ognia w Nordmarze, tam gdzie jest Milten i pogadać z posągiem.

Tak się właśnie postępuje tam z artefaktami Adanosa; kielichy natomiast trzeba wstawić w te 12 "stojaków" po bokach ścieżki do ołtarza. Notabene, ja nie zrobiłem tego zadania z 12 kielichami i przeszedłem grę drogą Innosa... chociaż zadanie z kielichami jest oznaczone jako "Główne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...