Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Rozwiązany: Asus Xonar DS i sterowniki

Polecane posty

Wczoraj zamontowalem w kompie wymieniona w temacie karte dzwiekowa. Sterowniki na plycie do najnowszych nie naleza wiec postanowilem je update'owac. Znalazlem wersje 5.12.8.1772. Niestety, gdy sciagam ten plik, jest on w formacie .rar i nie moge go niczym otworzyc. Czy powienienem sciagnac jakis program do tego czy po prostu wrzucic plik do odpowiedniego katalogu? Jesli ta druga opcja to jakiego folderu powinienem szukac? Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WinRAR nie jest w pełni darmowy. Darmowa jest tylko wersja próbna. Gdy minie okres próbny, to program należy odinstalować, lub kupić pełną wersję. 7zip jest zupełnie darmowy.

@xswistaqx Osta dostał ktoś, kto namawiał innych do ignorowania ostrzeżenia, które wyświetla WinRAR i kazał używać WinRARa po tym, jak skończył się okres próbny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Sevard

zgadzam się ale jak by nie patrzeć przez okres testowy jest darmowym oprogramowaniem ;] ale mi się trafiła pełna wersja do dziś nie wiem kto za niego zapłacił ;]

PS będę miał do Ciebie interes ale to na PW jak wszystkie inf pozbieram ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypakowalem sterownik i wlaczylem instalator. Sterownik zainstalowal sie szybko i... nic. Nie pojawila sie zadna informacja zeby zrestartowac kompa i to mnie zaniepokoilo. Uruchomilem Xonar Audio Center i sprawdzilem status karty dzwiekowej. Program pokazuje, ze wciaz jade na standardowych sterownikach z plyty CD... Ktos moze pomocm i rozwiazac ten problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany - uzylem instalatora z inne go pliku (sciagnalem dwa...).

Temat do zamkniecia, dzieki za pomoc.

@michi93 - w kompie procesor sie rozwalil. Nie wiem jak to mozliwe, ale dostalem jakis wadliwy egzemplarz. Nie chcial dzialac na zadnej z obu plyt glownych podczas, gdy moj stary Phenom II x3 dziala bez problemow na obu podstawkach. Dziwna sprawa bo w koncu problem mialem bardziej kojarzacy sie z np. karta graficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...