Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MathRaven27

Rozwiązany: Western Digital WD10EARS 1TB sATA II 64MB - Co zrobić, by zadziałał na Windows XP?

Polecane posty

Mam drobne pytanie związane z dyskiem Western Digital WD10EARS 1TB sATA II 64MB. Otóż na stronie sklepu, w którym mam zamiar go kupić wyczytałem, że ma on problemy z działaniem na Windowsie XP z powodu jakiejś nowej technologii w nim użytej. Podobno nie da się go sformatować. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość, aby zadziałał? Czy pomoże format na innym komputerze, istnieje jakiś program, czy z XP na pokładzie mogę sobie wybić z głowy ten dysk?

Mam nadzieję, że temat odpowiednio nazwany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to jest to zależne od serii. Starsze będą działały, ale niekiedy mogą działać bardzo wolno. Nowsze nie działają, o ile nie przygotuje się partycji w odpowiedni sposób. Trzeba użyć tego narzędzia i powinno być ok.

Jakie ma być zastosowanie tego dysku (seria green nie jest zbyt szybka i nie nadaje się np. na dysk systemowy)?

Warto też przeczytać to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dysku miałem zamiar instalować wszystko, co ma być zainstalowane, prócz systemu, który chciałem trzymać na aktualnym dysku. A oprócz tego - magazyn na filmiki z Frapsa, o ogromnych rozmiarach (nie lubię konwertować, póki nie muszę), mody, czy wszystko inne, co się tam zmieści.

Skoro wiem, że zadziała (różnie, ale jednak) - skorzystam z chyba dość dobrej ceny i pełnego magazynu mojego zaufanego sklepiku. :) Dziękuję wielce za pomoc, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...