Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skisek

Problem z kartą graficzną :(

Polecane posty

AVE !!!

Mam problema z moim Radkiem HD 4890. Grałem sobie w Saints Row 2 i nagle BUM ! Komputer się wyłączył :ohmy: Wyłączyłem listwę od zasilania. Za chwilę włączyłem ją i uruchomiłem PieCa. "Helmut" uruchomił się i zgasł :mellow: Otworzyłem budę i było czuć zapach...hmm...przegrania :/ Spalenie to raczej nie było gdyż czuć było by w całym domu. Odkręciłem ją i odłączyłem od zasilania. Była strasznie ciepła :P

Przez 15 minut ją chłodziłem i następnie wsadziłem do PieCyka. Uruchamiam a tu nagle karta graficzna się resetuje :P Tzn. wentylatorki podczas włączania się PeCeta pracują na maksymalnych obrotach i tak właśnie pracował mój Radziu. Pracował tak z 2 sekundy i wszedł na normalne obroty a potem znowu maksymalne i znowu minimalne. I tak w kółko :( I tu piszę z komputera z tym że mam na płycie głównej wbudowanego Radka HD 3200 z 384 mb VRAMU ^^. Pomożecie ludziska ??? Jeżeli to ostateczność dla mojego kochanego Radka HD 4890 to można go oddać na gwarancję tylko jak ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie podkręcałeś i nic nie zmieniałeś w szybkości wiatraka itd to powinni przyjąć na gwarę. Może po prostu zasilacz dostał taki odchył od normalnego napięcia/natężenia prądu że nie dał rady.

I jeśli możesz sprawdź go przed wysłaniem na gwarę u kogoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zasiłka jest gites", ale nawet najlepsze modele mogą czasem szwankować. Moim zdaniem nie ma co kombinować, możesz jeszcze sprawdzić kartę na innym komputerze (jak to nie masz możliwości? Żaden kolega nie ma komputera? :)), jednak ja oddałbym ją do serwisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak

Kolega 1 - mieszkanie obok - nie ma PC, ma XKlocka 360

Kolega 2 - Ma plomby więc otworzyć PC nie może

Kolega 3 - ma AGP x8

Kolega 4 - jak wcześniej

Kuzyn 1 - Plomby i zasilacz marki " Thermonuclear bomb "

Kuzyn 2 - Od 3 lat zbiera się do kupienia nowego PC i dalej go nie ma :mellow:

BTW. Mieszkam na dosyć małym osiedlu gdzie 40 procent populacji to 70 letnie staruszki, 25% to ludzie do 50 roku życia, 15 % dorośli do 40, 10% to młodzież a reszta to psy/koty/chomiki/rybki/żółwie/inne.

No to oddajemy do serwisu. Tylko jak ??? Kupiłem ją w esc.pl. Wysłać im tą kartę pocztą czy co ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki. Napiszę zgłoszenie serwisowe i po sprawie. Przed zgłoszeniem zajadę jeszcze do jakiegoś serwisu żeby przetestowali tą kartę.

Temat póki co do zamknięcia :) Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...