Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolishPlayer

Rozwiązany: Borderlands-Problem ze Spolszczeniem

Polecane posty

Cześć Wam. Zakładam jeden temat na dwie gry [obydwie FPS] , ponieważ nie widzę potrzeby zakładania dwóch oddzielnych. Oto pierwszy problem:

Borderlands

1.Po żmudnym oczekiwaniu na patch polonizujący, doczekaliśmy się. Przekopałem internet, mamy spolszczenie do Borderlands. Wchodzę na link z polonizacją< http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1409 > i cóż. Wyskakuje dziwne okno, w którym niby będzie można coś pobrać. Wie ktoś o co w tym chodzi/Połapał sie ktos w tym?

Drugi problem:

CallOfDuty:MW2-Multiplayer

Wchodzę do gry. Łączę się przez IWNet... I wszystko ładnie, pięknie. Łączę się z serverem. Ok. Jestem w grze. I cóż. Ping skacze do <ekhem> 150ms+. I oto taka sytuacja: Widzę campera. Czai się przy dzwiach. Wybieram granatnik wycelowuje w niego. Strzelam i... lag<granat kieruje się w jego stronę(campera)>. Mija z 3-4 sekundy. I piszę Zostałeś zabity przez *** i pokazuje się KillCam. Co jest powodem takich lagów/tak wysokiego ping'a? W CS mam noramlnego pinga, nie przekracająego 100ms. Dodam jeszcze, że gdy np. siedzę w nocy wszystko jest ok. <mam neta bezprzewodowego, szybkość łącza 1/mb> A i często nie udaje się prznieść hosta/połączyć z lobby

Proszę o pomoc...

Pozdrawiam...

P_P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lagami to może być wina servera albo twojego łącza. Możliwe również że akurat wtedy gdy grasz nasz "kochany" steam pobiera jakieś aktualizacje. Co do spolszczenia do Borderlands to jeszcze nic nie wiem bo nie wiedziałem że już jest. Ale teraz spróbuje ściągnąć i jak coś to dam znać.

Chyba już wiem o co z tym chodzi. Tylu ludzi próbuje to ściągnąć że serwer nie daje rady i są kolejki. Trzeba czekać :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands:

Musisz czekać. Patch dużo nie waży, ale limity na ściąganie z ich serwera są żenująco niskie. Musisz czekać, i za nic w świecie nie odświerzać okna. Gdy będziesz mógł ściągnąć, pojawi Ci się standardowe okienko Download Menagera Twojej przeglądarki. Ale radzę, uzbroić się w cierpliwość.

MW2:

Wina może leżeć po stronie Twojego łącza i łącza Hosta.

Jak wiadomo, nowy CoD, "tworzy" grę za pomącą kompa i łącza jakiegoś graczy. Może akurat "kłócicie" się ze sobą, zobacz jeszcze, jak z NATem.

"siedzę w nocy wszystko jest ok. <mam neta bezprzewodowego, szybkość łącza 1/mb"

Jaka to sieć bezprzewodowa? Jakaś osiedlówka? W domu od routera?

Jak to pierwsze, to w dzień sporo osób ciągnie z tego łącza, dlatego masz coś nie tak. A w CSie się tak nie odczuwa lagów jak w MW2.

"A i często nie udaje się prznieść hosta/połączyć z lobby "

To już wina IWNet.

Sry, nie umie cytować, więc tak w cudzysłowiach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...