Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mickos42

Rozwiązany: Wymagania Gothic 4

Polecane posty

Jak wiecie do sieci weszly wymagania do Arcani a ja chce wiedziec czy bede mógł się cieszyc pięknem śwaita Gothic a to są wymagania jakie podało Spelband:

- System operacyjny: Windows XP / Vista - Procesor: Intel Pentium 4 3.2 GHz, AMD Athlon 3500+ - RAM: 1 GB (Windows XP), 1.5 GB (Windows Vista) - Karta Graficzna: Ati Radeon 1800XT 256 MB lub Nvidia Geforce 6800 256 MB z Shader Model 3.0. - Dysk twardy: 10 GB + 600 MB pamięci wirtualnej

a to moj komputer:

AMD Athlon 64 3000+ 1.81 GHz, karta grafiki to GIGABAYTE 9500 DDR3 512MB Shader Model 3.0 lub 4.0, 1,5MB RAM, Windows XP,

Bardzo mi na tym zalezy bo chyba procka wymienie a RAM dokunuje i bede mial 1,5 GB wiec pytanie jest takie czy bedę mogł spokojnie grac w Arcania a Gothic Tale??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie wydaje mi się, procek wydaje się za słaby; poza tym zwykle tak naprawdę trzeba silniejszej karty graficznej od tej, którą podają w minimalnych.

Wg. mnie to mam lepsza karte niz trzeba mozliwe ze bedzie mi sie troche zcinac a do kolegow wyzej: G4 jest juz prawie zrobiony i jest juz data wydania, i jest zapowiedziany od dlugiego czasu i sa sreeny i to jest dowod

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...