Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tirek96

Skrzynka Pocztowa

Polecane posty

1.Nie wiem czy to dobre miejsce na takie rzeczy ale jak co to poprostu zablokujcie albo sam usune.

2.Pewnego razu zarejestrowałem się na pewnej stronie w szkole bo nasza nauczycielka kazała nam zrobić tam zadanie.

Po tygodniu zaczeły do mnie napływać do mnie interesujące reklamy np.viagry i innych ,,lekarstw"

Jest to denerwujące tym bardziej że gdy blokuje nadawce dostaje te samą reklame od innej osoby. Wkońcu się wkurzyłem i wysłałem e-maile (mój angielski nie jest zbyt dobry lecz mniej więcej coś napisałęm i gośc zrozumiał przeprosił i tyle) potem znów dostawałem reklamy.

Zablokowanie tego chyba jest nie możliwością, lecz gdyby się dało prosze o niezwłoczną odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować filtracji po treści, ale to też nie jest w 100% skuteczne rozwiązanie, bo często tego typu maile są tak skonstruowane, by ominąć filtrację. Generalnie masz przechlapane i będziesz się raczej musiał z tym męczyć, czy też nawet założyć nowego maila. Wysyłanie wiadomości na adresy, z których otrzymałeś spam nic nie da, ponieważ tych adresów już dawno nie ma (są tworzone tylko po to, żeby wysłać wiadomość i potem zostawiane samym sobie/usuwane). W sumie jeśli nawet te adresy by nie znikały, to tylko byś im potwierdził, że mają poprawny adres.

Napisz jeszcze może na jakim serwerze masz założone konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że warto jest mieć minimum dwa konta e-mail, a to prostego powodu, jednego używamy jako "spamo-zbieracza" czyli podajemy je przy rejestracji na różnych portalach/forach czy innych miejscach ogólnie nazywanych publicznymi a drugie do prywatnej korespondencji, tym sposobem to ważniejsze -dla mnie prywatne- konto będzie o wiele mniej narażone na spam ;) Wiem że to nic odkrywczego ale może ktoś jeszcze na to nie wpadł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...