Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bluegardo

Niemożliwe logowanie

Polecane posty

Niemogę się zalogować na żadnej stronie na moim kompie. Loguje się na cda złe hasło lub login. Steam to samo xfire to samo. Wszędzie gdzie chce się zalogować niemogę. Teraz pisze na laptopie i tutaj się spokojnie loguje. A i dodam jeszcze że antivirusa odinstalowałem (myślałem że to przez niego) :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzasz na jednej przeglądarce czy na kilku?

Sprawdzałeś czy w przeglądarce wyświetlają się poprawne litery/znaki specjalne ? (napisz coś np. w wyszukiwaniu google.)

Z jakiego systemu korzystasz, z jakiej przeglądarki, jakiego antywirusa <--- takie dane powinieneś podać w pierwszym poście obowiązkowo.

Przeskanuj komputer programami Malwarebytes' Anti-Malware oraz Dr.WEB CureIt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladarka Opera

Windows Xp Home Edition Service Pack 2

Kaspersky Internet Security 2010 Trial (niemoge znaleźc cd-keya na poczcie :P) ale przed instalacją tak samo się działo

O dziwo to zaczeło się najpierw na steam a później powolutku na cd-a, xfire itd. Oczywiście nic niesciągałem gdy byłem na steamie to zaczeło się tak nagle. Właśnie robie scan dam edit jak się skończy. A jeśli trzeba podać inne parametry kompa to podam.

I przepraszam za te tematy.

@EDIT:

Wczoraj wieczorem skończyłem skan i znalazłem w nim jakiegoś wirusa. Nazwy niepamiętam. Usunąłem go resłem kompa i działa :P Dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...