Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piekar

Niedziałające Gadu-Gadu

Polecane posty

Szukałem pomocy na innych forach ale chyba nikt nie ma podobnego problemu do mojego :(

Przed świętami postanowiłem założyć gg, bo już od dawna znajomi mnie do tego namawiali. Niestety zamiast internetowych pogawędek napsułem sobie tylko krwi i zmarnotrawiłem sporo czasu. Bo widzę wszystko, co ktoś do mnie pisze, jednak nikt nie widzi tego, co ja do kogoś piszę! Założyłem konto na gg10. Dowiedziałem się jednak, że wiele ludzi ma z tą wersją problemy, więc postanowiłem założyć nowe konto na wersji 7.7. I niestety wciąż mam ten sam problem. Pomocy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mojemu bratu wszystko działa cacy, a mamy to samo gg. Brat też próbował mi pomóc, ale on też nie wie, co jest grane.

Edit: Już wszystko działa. Kumpel przyszedł, pogrzebał chwilę w ustawieniach i problem zniknął :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem gg 7.7 nie obsługuje niektórych numerów gg 8 cyfrowych żeby się z taki dogadać potrzeba gg 10. miałem taki problem ze kiedy pisałem z takiego właśnie numeru 8 cyfrowego na moje gg które jest 7 cyfrowe to ta korespondencja był widziana tylko w 1 stronę tzn nowy 8 cyfrowy numer widział i dobierał wszystko a stary ten 7 cyfrowy nic nawet nie widział po wpisaniu w listę kontaktów że numer jest dostępny . zrobiłem coś takiego ze na komputer ten gdzie miałem to 7 cyfrowe gg do gg 7.7 doinstalowałem gg 10 tak w moim wypadku wygląda ścieżka

D:\Internet Program s\Komunikatory\Gadu-Gadu7\Gadu-Gadu 10 .i to w mojim przypadku działa komunkacja jest w 2 strony tzn odbieram i wysyłam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...