Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devastator

Neostrada w Windows 7- Modem Speed Touch 330

Polecane posty

Witam

Na wielu forach pojawia się kłopot uruchomienia neostrady na nowym systemie. Tylko za cholerę nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu. W czasie instalacji, dosłownie na samym końcu procesu pojawia się okno:

gwnok.png

Instalowałem wszystkie możliwe sterowniki i nic. Dodzwoniłem się na infolinię dwa razy i też niewiele mi pomogli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo, instalacja sterowników zrobionych pod Vista/7 w wersji 32/64bit (zależnie od systemu). Secundo, instalacja poprzez wymuszenie uruchomienia instalatora jako administrator oraz wcześniejsze usunięcie Drive Cleanerem wszelkiego śmiecia z poprzednich prób instalacji (oprogramowanie tpsa ma to do siebie, że raz źle zainstalowane robi problem przy kolejnych próbach instalacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 Home Premium. 32-bitowy.

Najpierw zacząłem od instalacji z płyty dołaczonej do modemu. Samą instalacje środowiska Neostrady pominałem, tylko same drivery do Speed Toucha. Niestety, wciąż pojawiały się błedy albo 628 czy 691. Potem dodzwoniem się do infolinii. za pierwszym rzem proponowali mi założenie połaczenie jako modemu telefonicznego. za drugim razem proponowali mi sterowniki do Visty. No i własnie przy tych driverach pokazuje się felerne okno. Na którymś forum pisało, że do usunięcia wszystkich plików starych sterów potrzebny jest format, ale myślę, że wasze sposoby zadziałają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obslug...t330/inst_ster/

Problem polega na tym, że sterowniki po "7" nie są jeszcze dostępne (o ile w ogóle będą), a te dla Visty ... działają albo nie.

Sama instalacja to jeszcze Pan Pikuś (jeśli pamiętamy o włączeniu instalatora sterownika w "trybie administratora"), ale potem też zdarzają się różne "niespodzianki".

W każdym razie użytkownikom Neostrady w wersji "modem USB" (dowolny) i Windows 7 zawsze proponuję przemyślenie kwestii zakupu routera ADSL. Nie zawsze jest to możliwe (np. zły stan linii telefonicznej może wykluczać użycie tanich routerów z wbudowanym modemem), no i wydatek rzędu 100-150 PLN ... ale działa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym tu sucharem jest to że "TP nie wspiera technologii Microsoft Windows 7" - to powiedziała mi słodko pani z infolinii TP. Chyba tydzień walczyłem z instalacją nerwostraty na W7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...