Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paguł

Rozwiązany: Left 4 Dead nie zalicza osiągnięć

Polecane posty

Zaliczyłem No Mercy na ekspercie. Zaliczyło. Zaliczyłem Dear Air. Zaliczyło. Po jakimś czasie patrzę do osiągnięć: "ptaszek" przy Dead Air zniknął. Kilka dni temu zaliczyłem Death Toll i Blood Harvest. Zaliczyło. Dzisiaj (znowu!) zaliczyłem Dear Air na ekspercie. Super, teraz na pewno dostanę "Co Ty chcesz udowodnić?". Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że gra ZNOWU zapomniała o tym, że już daną kampanię zaliczyłem: tym razem "ptaszki" zniknęły od Deat Toll i Blood Harvest. Zaczyna mnie to irytować >.> Jakieś pomysły?

Tak, na pewno wsiadałem do pojazdu ratunkowego w każdej z kampanii. Tak, mam tylko jeden profil na steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, "What are you trying to prove?", na steamcommunity, ciągle nie znajduje się w moich osiągnięciach. Osoby piszące na podanej przez Ciebie stronie informują, że gra zalicza wolniej... u mnie gra zalicza dobrze, ale po pewnym czasie zapomina >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz nie zaliczyło dwóch map przetrwania do osiągnięcia z 16 brązami. Musiałem pobić swój czas, żeby załapało.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW. - Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...