Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeDe

Rozwiązany: CoD: Modern Warfare 2 - Update

Polecane posty

Zależy dla kogo... 512kb/s a przy pobieraniu od ok. 30kb/s do 60kb/s :/

Wracając do tematu: słyszałem też, że kiedy komputer jest wyłączony, to MW2 może się dalej update'ować. Czy to prawda? Wiem, że mojemu koledze się tak zrobiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jakoś dotrwałem do końca. Lecz tu pojawił się kolejny problem. Kiedy właczyłem grę była ona w języku angielskim. Wyłączyłem ją z zamiarem ustawienia języka polskiego. Przestawiłem na polski i jakież było moje zdziwienie kiedy... GRA ZACZĘŁA SIĘ OD NOWA AKTUALIZOWAĆ! Czy da się coś zrobić by to wróciło do normy, czy może znów będę musiał czekać 4 dni zanim będę mógł pograć?

Proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja mam podobny problem po włączeniu trybu multi pisze że gra sciąga patha wszystko ok ...tylko że pisze iż może to potrwać 2 słownie DWA !!! dni HAhaha czy wystarczy gre poprostu przeinstalować zeby pomogło ??? czy to nie skasuje mojego profilu w multi ? ??

i tak szczerze powiedziawszy to jest to moja ostatnia gra z wspaniałym STEAM jaką kupuje ..nigdy wicej STEAMU haha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu mi się ściągnęło, ale teraz mam inny problem... Gdy włączam Multi, to wyskakuje:

ERROR: Could not find zone 'ui_mp.ff'

Co zrobić, żebym wkońcu mógł normalnie grać?

Spróbuj znaleźć w folderze na płycie czy nie ma tam takiego pliku. Jak jest to go skopiuj tam gdzie powinien być. Jak to nie pomoże to spróbuj zaktualizować grę jeszcze raz :P.

Witam

ja mam podobny problem po włączeniu trybu multi pisze że gra sciąga patha wszystko ok ...tylko że pisze iż może to potrwać 2 słownie DWA !!! dni HAhaha czy wystarczy gre poprostu przeinstalować zeby pomogło ??? czy to nie skasuje mojego profilu w multi ? ??

i tak szczerze powiedziawszy to jest to moja ostatnia gra z wspaniałym STEAM jaką kupuje ..nigdy wicej STEAMU haha

Dziwne, mi przy łączy około 2,5 (sprawdzałem ;P) ściągało się około godzinę i wszystko było ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też taki problem, grałem sobie wcześniej spokojnie na języku polskim, hcciałem zmienić na angielski żeby zobaczyć czy będzie mi się lepiej grało, a tu oczywiście aktualizacja która się ściąga ponad dzięn. :/ Zmieniłem z powrotem na poslki, a tale i tak muszę instalować od początku.

Edit: Sorry za błędy ortograficzne ale musiałem się spieszyć. :) Zainstalowałem wszystko od nowa i działa dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...