Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RychuPeja

Przesiadka z Nvidia na Ati

Polecane posty

witam, zamowilem dzisiaj karte Geforce hd4850, aktualnie posiadam karte Geforce podana w sygnaturce, mam pytanie, czy oprocz instalacji sterownikow dolaczonych na plycie trzeba robic cos wiecej, pisze bo to moja pierwsza zmiana karty i chce miec pewnosc ze nie bedzie zadnych nieprzyjemnosci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesu to Ty nie zrobiłeś, ta karta nie różni się jakoś ogromnie pod względem wydajności od 9600 [tak, jest mocniejsza, ale nie na tyle, żeby wydawać na nią taką kasę]. Karta powinna spokojnie się zmieścić. Przy deinstalacji sterowników pamiętaj o czyszczeniu pc Driver Cleanerem. A że komputer wyłączony z prądu itp. raczej Ci mówić nie trzeba, prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesu to Ty nie zrobiłeś, ta karta nie różni się jakoś ogromnie pod względem wydajności od 9600 [tak, jest mocniejsza, ale nie na tyle, żeby wydawać na nią taką kasę].

Zauważ, że ten 9600GSO ma pamięci DDR2, więc tak - różni się ogromnie. Dobrze zrobił wymieniając kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj po prostu stery PhysX. Samo wklejenie pliku PhysiXLoader.dll do miejsca gdzie on powinien byc (gdzies w katalogu windows, ale nie pamietam gdzie) nie da nic, bo probowalem... Zainstalowaie tych sterownikow rozwiaze problem (widocznie Vantage potrzebuje plikow, ktore znajduja sie w tym driverze). Ja tak zrobilem (tez mam Radka 4850 i zgrzytu nie bylo) i wszystko dzialalo cacy. Link poszukaj sobie na google, nie mam czasu go teraz szukac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...