Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lurtz56

Lost planet nie działa pod Windows 7

Polecane posty

Mam od jakiegoś czasu oryginalnego Windowsa 7 ostatnio kupiłem grę Lost Planet Extreme Condition Colonies Edition. Wgrałem tę grę w pełni ujarany że se popykam a ona nie chce mi się nawet uruchomić a mianowicie gdy włączam grę to w menadżerze procesów wyskakuje proces lost planet i zużycie procesora =0 mija ok 5 sek i proces ten znika a gra sie nie uruchamia próbowałem uruchomić grę w trybie zgodności ale to nie pomagało nie chodzi ani na DirectX 10 ani DirectX 9 robiłem tez reinstalacje ale to nie pomogło czy to wina Windowsa ?? Mój sprzęt to AMD Athlon 64 X2 6000+ 3,0GHz Ati Radeon 4850Hd 512mb 2Gb Ram. Mam nadzieje że ktoś znajdzie na to rade :)

Nie ten dział. Przenoszę do programów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam powinien wgrać się razem z grą, chyba, że już wcześniej był zainstalowany. Ale skoro się nie instaluje, to być może wersja Colonies Edition jest inaczej zabezpieczona. Spytaj się może lepiej w dziale gramy, być może ktoś już się spotkał z takim problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra wymaga Steama, to jest on na płycie z grą. Generalnie nie instaluje się tego programu, jeśli nie ma takiej potrzeby, ale jak koniecznie chcesz link to proszę. Tylko, że na liście gier, które są wspierane przez Steam nie widzę tej edycji Lost Planet, więc sądzę, że Colonies Edition może korzystać z innego zabezpieczenia.

Przy okazji nie masz może zainstalowanych programów do emulowania napędów (część zabezpieczeń nie lubi takich programów)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, ta wersja nie używa Steama, możesz spróbować usunąć Daemon Tools i spróbować wtedy. Ewentualnie jeszcze spróbuj wyłączyć na chwilę antywirusa i sprawdź, czy on czegoś nie blokuje.

[edit]

Jeszcze jedno, sprawdź, czy w podglądzie zdarzeń nie są raportowane jakieś błędy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy

Pakiet błędów 791245220, typ 1

Nazwa zdarzenia: APPCRASH

Odpowiedź: Niedostępny

Identyfikator pliku Cab: 0

Sygnatura problemu:

P1: LostPlanetColoniesDX10.exe

P2: 1.0.0.129

P3: 47fc67ed

P4: LostPlanetColoniesDX10.exe

P5: 1.0.0.129

P6: 47fc67ed

P7: c000001d

P8: 0077a226

P9:

P10:

Dołączone pliki:

G:\Users\Gibas\AppData\Local\Temp\WER2577.tmp.WERInternalMetadata.xml

Te pliki mogą być dostępne tutaj:

G:\Users\Gibas\AppData\Local\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\AppCrash_LostPlanetColoni_c8c6a56e4b342e5c42ef7533c5a158384cbb596d_01006484

Symbol analizy:

Ponowne sprawdzanie rozwiązania: 0

Identyfikator raportu: 80f14b08-f26d-11de-a9e1-00196665d23d

Stan raportu: 0

A to drugi

Nazwa aplikacji powodującej błąd: LostPlanetColoniesDX10.exe, wersja: 1.0.0.129, sygnatura czasowa: 0x47fc67ed

Nazwa modułu powodującego błąd: LostPlanetColoniesDX10.exe, wersja: 1.0.0.129, sygnatura czasowa: 0x47fc67ed

Kod wyjątku: 0xc000001d

Przesunięcie błędu: 0x0077a226

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0xf78

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01ca867a428e0efe

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: E:\Program Files\CAPCOM\LOSTPLANETCOLONIES\LostPlanetColoniesDX10.exe

Ścieżka modułu powodującego błąd: E:\Program Files\CAPCOM\LOSTPLANETCOLONIES\LostPlanetColoniesDX10.exe

Identyfikator raportu: 80f14b08-f26d-11de-a9e1-00196665d23d

i o co e tym chodzi ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznany wyjątek, czyli nic nie wiadomo. Znalazłem w necie parę podobnych problemów, ale niestety nigdzie nie widziałem rozwiązania. Próbowałeś uruchomić grę na innej wersji sterowników do karty graficznej (niekoniecznie nowsze muszą być lepsze)? Może to one powodują jakiś problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio kupiłem Lost Planet i miałem z nią problem, ale to przez Steam, mianowicie musiałem w ustawieniach konta (pierwsza zakładka) włączyć Steam Client Beta. Wiem, że to nie Twój problem, ale może komuś pomogę. ;] Też mam siódemkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też że teraz jak próbuje włączyć grę to wyskakuje proces o raportowaniu o błędach po czym znika razem z procesem lost planet

Niestety ale tak najpierw wgrałem starsze ale to samo miałem nadzieje że nowsze pomogą ale to samo cały czas ;/;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...