Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Rozwiązany: Oblivion - błąd przy uruchamianiu i odinstalowywaniu

Polecane posty

Gość sebi1295

Otóż kupiłem nowego Obliviona z serii Pomarańczowa kolekcja klasyki.Po zainstalowaniu gry ( po kliknięciu finish czarne okno install shield musiałem wyłączyć ręcznie) wyjąłem płytkę ( na pulpicie ikonka była wporządku) i przeszedłem do instalowania patchu polonizującego z osobnej płytki która była zamieszczona w pudełku.Przy instalacji coś sę w połowie przycieło lecz po ok. 1 min. wszystko wruciło do normy i instalacja polonizacji się ukończyła.

Lecz mam ogromny problem, okienko na pulpicie zmieniło się w kwadrat z napisem oblivion.

Gdy chcę uruchomić grę wyskakuje bład (taki sam przy odinstalowywaniu był) musiałem to ręcznie robić.

A OTO BŁĄD:

Setup has experienced an error.

Please do the following:

-Close any running programs,

-Empty your temporary folder,

-Check you Internet connecting(Internet Bassed Setups)

Then try to run the Setup again.

Error code: -5001

Muszę powiedzieć że re-instalki nie robiłem bo nie miałem czasu.Czy to wina polonizacji?

Czy jest jakaś szansa że uruchomię tą grę.No bo szkoda prawie 30 zł.

AHA i na forach sporo osób pisze że ma ten sam problem tylko że u nich gra się normalnie włącza a mają problem tylko z odinstalowywaniem jej a u mnie i przy uruchamianiu to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Cały czas nie chciało mi sie nawet wsadzać płytki z oblivionem do napędu ale sie skusiłem i zainstalowałem gre. Wszystko

ok. normalnie sie włącza i chodzi tylko jak klikam unnist. to ten błąd wyskakuje ale grać sieda normalnie. Dziś postanowiłem

również zainstalować spolszczenie i odziwo działa normalnie, włącza też się normalnie. Powiem tyle na razie gram 2 dźień i gra jak dla mnie jest wspaniała wręcz boska.Na moim zgredzie wszytko wziołęm na minimum - prawie - i roździelczość

8... na 6... panoramicznie i gra chodzi zawaliście nawet się nie przytnie tylko jak na koniu jeżdzę to sie troche przycina ale leciutko. A ztymodiinstalowywaniem to no problem bo i tak tej wspaniałem gry prędko nie usunę a jak mi się znudzi to zrobię to ręcznie i nie ma problemu jak wcześniej wspomniałem.

TEMAT DO USUNIĘCIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...