Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BombelKrowka

Rozwiązany: Błędy podczas testów obciążających komputer

Polecane posty

Witam:

Mam następujący problem z komputerem.

W trakcie grania w World of Warcraft miałem czeste crache gry które uniemożliwiały mi granie znajomy z gry polecił mi żebym dał wszystkie ustawienia na domyślne czyli procek spowerotem na 2 rdzenie

tak zrobiłem sytuacja w grze się poprawiła i da się już grać bez problemów ale teraz mam same problemy z kompem.

Pierwszym problemem po wyjęciu baterii z płyty żeby zresetować ustawienia był taki że komp się niezałaczał ( wiatraki działaly ale obrazu nie było)

po kilku resetach dopiero łapał gdzie pisało że several times reset itd problem ten już rozwiązałem ale teraz mam taki problem że często po tym jak internet mi się zawiesi w trakcie gry po resecie kompa nie może załadować systemu.

po prostu zawiecha przy pokazie windows logo czy po pojawieniu się pulpitu po prostu zwiechy. to jest problem nr1

problem nr 2. Przy testowaniu procka pod obciązeniem programem CCT w stanie domyślnym czyli Phenom II x2 550 3,1 ghz odrazu wyskakuje mi error core 0

lub w trakcie testu po 10 min +- nastepuje zawiecha systemu =/ temperatury mam dobre 25 spoczynek 33 stress

Zasilacz mierzyłem miernikiem i napiecia trzyma w normie 12.12 i 11.97 stress

I tutaj mam pytanie czy podczas testowania w stresie to również obciązane są pamięci ??

problem nr 3. Podaczas testowania pamięci chyba prime 95 test przechodzi 1mb bez problemu ale jak wezmę 16 mb to wyskakuje błąd

i podczas sprawdzania pamieci przed startem systemu poczatkowo program testuje pamieci ale po kilku procentach jest zwiech

Dysk jest wporzadku nie ma żadnych bad sectorów itd

Prosiłbym o pomoc bo podejrzewam że albo pamięci są uwalone lub procek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...