Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czlenson

System Xp wali się po jakich 2 dniach od instalacji.

Polecane posty

Otóż gdy klikam PPM na "Mój Komputer" i tam jest KOMPUTER: Amd Athlon ble ble ble

to jak system postawie XP Home SP3. To nie ma tego po jakichś 2 dniach.

Próbowałem pare razy a to nie instalowałem tego a to tamtego.

Komp zwalnie.Pogram TuneUp 2009 włącza się pare minut panel sterowania nVidi tak samo niektóre gry nie działają przez to.

Nie było tego przy SP2 dopiero jak SP3 do Fify 10 zainstalowałem to się wali szlak mnie trafia normalnie.

Pomocy Pls...

Mam nadzieję że ktoś wie co zrobić.

Dzięki z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sformatuj dysk i od nowa zainstaluj xp, ciekawe co inni na to :wink:

Tyle że próbowałem już ze 3 razy. Może jakbym sformatował wszystkie dyski no to może. Ale mam tam sporo cennych danych których nie chce stracić więc wolałbym usłyszeć inne rozwiązanie. Zaznaczam że od SP3 to sie robi (Chyba???).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skoro masz te ważne dane, do je skopiuj na DVD, pendrive, albo na stronę internetową jakiejś firmy, która umożliwia ten sposób backupu danych.

@Czelson

Wiesz, nie namawiam Cię na format, bo po tym jest zawsze sporo roboty. Po prostu piszę, jak mógłbyś rozwiązać problem ważnych danych w przypadku formatu. Poczekaj na inne rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skoro masz te ważne dane, do je skopiuj na DVD, pendrive, albo na stronę internetową jakiejś firmy, która umożliwia ten sposób backupu danych.

No spróbuje tego formata czasu zejdzie ale co tam to nie dzisjaj bo czasu nie mam.

Może inne rzwiązania jeszcze istnieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format może pomóc tylko w przypadku, gdy masz jakiegoś wirusa, ale to mi nie wygląda na problem tego typu, choć sprawdzić można. Przeskanuj komputer (pełne skany) za pomocą programów Malwarebytes' Anti-Malware oraz Dr.Web CureIt!, na forum wklej loga z działalności tego pierwszego programu. Ponadto ściągnij na pulpit program GMER i uruchom go z tego miejsca. Zrób skan za jego pomocą, tylko nie zaznaczaj opcji "Show All", po zakończeniu skanowania zapisz log i wrzuć go na forum.

Windows XP SP3 miał problemy z Athlonami, ale nie tego typu. W każdym bądź razie podaj pełną konfigurację sprzętową (z dokładnym modelem procesora, płyty głównej i pamięci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj tamte logi, o które prosiłem.

Twój zasilacz mógłby służyć jako atrakcja na sylwestra, jest równie wybuchowy jak sztuczne ognie. I teraz pytanie, czy on czegoś nie uszkodził. Sprawdź jak to wszystko będzie się zachowywało na innym, porządnym zasilaczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi wstawie wieczorem jak będę miał czas..

Może dzisiaj ale nie teraz bo nie jestem w domu zrobiłem skana Malwarebytes i 139 infekcji

a ten Dr.Web rano go włączyłem i po 3 godz. doszedł do połowy i znalazł 3000 infekcji i działa sobie dalej w domu skanuje leczy...

Gmerem jeszcze nie robiłem bo nie miałem czasu...

Postaram się dać dziś te logi.

A i nie mam jak sprawdzić z innym zasilaczem bo takowego nie posiadam. A kumple to mają słabe kompy z za słabymi zasilaczami... Więc sory... Ale to nie wina zasilacza raczej bo bez SP3 wszystko śmiga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...