Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Gwarancja ERY a gwarancja SE.

Polecane posty

Przeglądając ostatnio rózne fora natrafiłem na ciekawą informacje, ze modyfikując soft aparatu tracę gwarancje.

Rozumiem ze chodzi o sterowniki. Np inny sterownik kamery. Wgrywanie nie org. softu.

Ale... przeczytałem, ze w Erze stracic gwarancje, mozna po aktualizacji softu przez (z moim przypadku) SE update. Niestety na stronie Ery nic nie znalazłem o tym.

Swoja droga, wgrywając soft ericssonowski powinienem miec mozliwośc uzywania flash menu, jezeli tak to tez trace gwarancje bo mam flash menu? : D

Btw w w580 mialem rozne bajery po wgrywane i przed serwisem przywracalem soft sony ericssona orginalny, logami sie nie martwiac i jakos z naprawa nie mialem problemu....

Ta strona zawiera sporo nielegalnego softu, wycinam. Uważaj na przyszłość - Gofer

Nigdzie nei jest powiedziane gdzie trace tą gwarancje, w erze czy ogolnie. Jezeli ogolnie to po co jest software update?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie modyfikacje, które przeprowadzisz w telefonie (w tym zmiana softu, akustyki itp.) wiążą się z utratą gwarancji. Jedynym sposobem na zmianę softu jest przeprowadzenie aktualizacji za pomocą SE update. Chociaż i tak niektóre serwisy po tym zabiegu mogą uznać utratę gwarancji bo było grzebane w sofcie.

Flash menu w bodajże wszystkich SE jest niedostępne, aby były dostępne w niektórych przypadkach nie trzeba wgrywać żadnego nowego softu wystarczy usuną jeden plik/folder w sofcie. Wykonanie takiego zabiegu najprawdopodobniej wiąże się z utratą gwarancji.

Wszystko zależy również z jakim serwisem mamy do czynienia. Jeśli serwisanci będą w porządku to zrobią nam telefon bez zwracania uwagi na różne modyfikację.

Wszystkie dostępne w sieci softy są softami legalnymi, ponieważ SE nie wprowadził żadnych praw autorskich itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strona zawiera sporo nielegalnego softu, wycinam. Uważaj na przyszłość - Gofer

Tak mase po prostu...

Flash menu w bodajże wszystkich SE jest niedostępne,

W kazdym jest dostepne, po za brandowymi.

Flash menu w bodajże wszystkich SE jest niedostępne, aby były dostępne w niektórych przypadkach nie trzeba wgrywać żadnego nowego softu wystarczy usuną jeden plik/folder w sofcie. Wykonanie takiego zabiegu najprawdopodobniej wiąże się z utratą gwarancji.

To juz jest sprwa do rzecznika praw konsumenta, czego takiego seris Sony nie moze odmowić.

aby były dostępne w niektórych przypadkach nie trzeba wgrywać żadnego nowego softu wystarczy usuną jeden plik/folder w sofcie

Wlasnie znalazlem prosty sposob :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...