Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Korhil

Wymiana Karty graficznej w laptopie

Polecane posty

Witam! Mam pytanie: czy możliwa jest wymiana karty graficznej, ewentualnie procesora w laptopie firmy MSI PX210? Jeżeli tak to na jakie procesory/karty. Drugie pytanie dodatkowe to czy wiadomo coś o dostępności przenośnej karty graficznej (asusa bodajże) o nazwie XG station - czy da się ją kupić i za ile jeśli tak....?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możliwa jest wymiana karty graficznej, ewentualnie procesora w laptopie firmy MSI PX210?

karty NIE, procesora - TAK.

Jeżeli tak to na jakie procesory/karty.

Nie wiem, nie mam serwisówki do tego modelu. Na pewno na najwyższy model procesora stosowany w danej rodzinie laptopów, bo płyta główna przeważnie jest jedna (chłodzenie zresztą też).

ASUS XG station - czy da się ją kupić i za ile jeśli tak....?

Nigdzie, za około 700$.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli karty na sto procent nie wymienię? dodatkowo - właśnie sobie przypomniałem, ale nie warto zakładać nowego tematu... czy da się kupić i wymienić obudowę w tymże laptopie... i dodatkowo czy warto zmieniać procesor jeśli nie da się wymienić karty - chodzi o to czy pomoże to w możliwościach odnośnie grania na tymże sprzęcie (bo właśnie największym problemem jest ta nieszczęsna karta graficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się kupić i wymienić obudowę w tymże laptopie...

W serwisie MSI na pewno wymienią, nie znalazłem oferty sprzedaży obudowy do tego modelu "luzem". Chyba za nowy, części zamienne pozyskiwane z uszkodzonych nie trafiają jeszcze na rynek wtórny.

i dodatkowo czy warto zmieniać procesor jeśli nie da się wymienić karty - chodzi o to czy pomoże to w możliwościach odnośnie grania na tymże sprzęcie

To nie jest sprzęt do grania (... w nowe gry, bo starsze tytuły spokojnie chodzą), wymiana procesora niewiele zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...