Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

McMisiu

Karta Internetowa

Polecane posty

Witam,

jako wasz stały czytelnik chciałem poinformować iż dodany do waszego najnowszego numeru bajer (owa karta internetowa) jest jakby to powiedzieć zepsuta:P mianowicie odkąd dostałem nr CDA próbuję z uporem się zarejestrować na stronie i po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, kiedy już myślę że jeszcze chwila i będę mógł korzystać wszystko się pierniczy. "REJESTRACJA NIE UDANA"

Nie jestem odosobnionym przypadkiem chyba, ponieważ mój kolega również ma ten problem.

Czy możemy liczyć na jakąś pomoc ?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast wyskakuje cały czas błąd, że wpisałem nieprawidłowy format e-mail, chociaż cały czas wpisuje xxxx@gmail.com lub xxxx@op.pl . Podobno też ktoś się skarżył, że nie można PayPallem przez to płacić, jak to jest ?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz siebie, jak najbardziej. Podaj dane, które uzupełniałeś podczas rejestracji. Najważniejsze jest jednak, aby nie pomylić numeru konta. Jeśli niczego nie zepsujesz to pieniążki zostaną ulokowane. Przynajmniej w moim przypadku tak było, niech się jednak wypowie ktoś jeszcze, bo widzę że tu ludzi bardzo różne problemy mają.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zgłaszam problem z rejestracją samej karty. Po wypełnieniu niezbędnych pól cyframi z numeru rachunku karty i zatwierdzeniu wyskakuje taki oto komunikat "Rejestracja nowej karty nie została ukończona pomyślnie. Powtórz operację w późniejszym terminie." Z góry dzięki za pomoc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie mam najmniejszego pojęcia, dlaczego nie możecie zarejestrować swoich egzemplarzy ;) Ja mam na swoim koncie zarejestrowane dwie karty - dziewczyny i swoją i z żadną nie było problemów - zarówno z rejestracją, przelaniem pieniążków na konto jak i również zakupami w sklepach różnorakich. Bardzo chętnie bym wam pomógł, niestety nie jestem pracownikiem zarówno tego banku, jak i CDA, więc mam raczej ograniczoną wiedzę na ten temat ;)

Ale sprawdźcie, czy dokładnie przepisaliście wymagane dane z karty.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już doszedłem znaczy udało mi się wreszcie zarejestrować kartę. Bład polegał na wpisywaniu niewłaściwych cyfr. W miejscu gdzie trzeb podać 10 ostatnich cyfr numeru rachunku wpisujemy te cyferki "z tyłu" karty (sorki za łopatologiczne tłumaczenie:P ) a poniżej trzeba podać kolejne 4 ale teraz są to te z frontu karty obok napisu "VISA" .

Pozdrawiam i mam nadzieję że chociaż 1 osobie pomogłem moim postem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tą kartą można płacić tylko przez internet . Ale tutaj mam dwa pytania . Czy osoba niepełnoletnia może z niej korzystać ? . Czy mogę wpłacić kasę na kartę z jakiegoś banku , wejdę podam kartę dam pieniążki i mam na karcie je. Jeśli mogę tak zrobić to czy muszę mieć w tym banku kartę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...