Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maciejro

Zrestartowanie biosa na płycie gigabyte GA-8IPE1000-G

Polecane posty

Witam

Mam problem z komputerem ponieważ gdy uruchomię go albo nawet chce zainstalować nowego windowsa to po jakimś czasie pojawia się blue screen albo się zwyczajnie resetuje. Obwiniam za to biosa i myślę że coś z nim jest nie tak i chciałem go zresetować ale nie mogę nigdzie tej zworki znaleźć podobno jest obok baterii ale nigdzie jej nie widze.

Czekam na pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną konfigurację sprzętową (łącznie z zasilaczem) i potem będziemy próbowali ustalić co jest przyczyną. Moje typy na początek są trzy: zasilacz, pamięć, lub dysk, ale najpierw podaj konfigurację, a później będziemy sprawdzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz: jakiś SUPPERED 450W nawet nieźle moc trzyma ale uznałem że wystarczy do takiego kompa

Procesor: Pentium 4 3,4GHz

Pamięć: 2x GoodRam DDR 400 1GB oraz 2x Kingston DDR 400 po 512

Grafika: ASUS ATI RADEON AH3650 128bit 512MB

i tam karta dźwiękowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest stary bios i stara płyta główna i kable w niej są ATA nigdzie tego nie znalazłem ale poza tym już zrestartowałem biosa wyciągnięciem baterii i wszystko działa dobrze tylko nie wiem czemu nie wykrywa mi hdd i nie mogę zainstalować windowsa próbowałem wyszukiwać w biosie dysku ale dalej mi ukazuje brak dysku i pisze żebym włożył płytke ze sterownikami :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...