Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evunio

Rozwiązany: Ati Radeon Hd4850 - VPU Recover

Polecane posty

Otóż gdy gram w jakąkolwiek grę po 30 minutach lub mniej gra się zacina i pokazuje się to:

http://img23.imageshack.us/img23/2534/problemn.png

Próbowałem już reinstalacji sterów na starsze,directXa i nie wiem co mam robić.Karta nie podkręcana,temp w stresie 75 stopni najwyżej :wink:

Co mam robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam referenta.A to mi się już działo przed tym gdy chciałem kupić to chłodzenie i przed tym gdy w ogóle coś z tą karta robiłem.A dzieje się to od kiedy mam 9.9stery(próbowałem starszych i to samo).

PS:nie pisać,że źle są zainstalowane bo na pewno dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie podobny problem mam tyle, że u mnie karta grzeje się tylko do 75 C w grach i nie wyskakuje żaden komunikat :dry:

Karta lekko po OC, czyli gpu podkręcone do 650mhz ;p

Da się coś zrobić poza wyczyszczeniem karty i wymianą referenta na coś innego? ^^

A wyszedł w ogóle Radeon 4850 na AGP? Bo ja jakoś sobie nie przypominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie podobny problem mam tyle, że u mnie karta grzeje się tylko do 75 C w grach i nie wyskakuje żaden komunikat :dry:

Karta lekko po OC, czyli gpu podkręcone do 650mhz ;p

Da się coś zrobić poza wyczyszczeniem karty i wymianą referenta na coś innego? ^^

A wyszedł w ogóle Radeon 4850 na AGP? Bo ja jakoś sobie nie przypominam.

A masz ati CCC?

I jak Ci się grzeje.Resetuje czy zacina i cały czarny ekran widać?

Mi to raczej na Glaciatora wygląda. Obstawiałbym przegrzewającą się sekcję zasilania lub pamięci. Możesz spróbować zamontować radiatory, lub dać wentylator dmuchający na tylną część karty, może to coś da.

Ale zaraz.Chłodzenie nowe to poprawi czy też coś jeszcze będę musiał nie wiadomo co robił.A i dzieje się to od kiedy zainstalowałem stery 9.9 i nie tylko ja tak mam.Mam nadzieję,że 9.10 to poprawią.

EDIT:A jak ja mam ten wentylator przykręcić aby na tył karty wiał? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to coś poprawi, czy nie ale spróbować moim zdaniem warto. Nie wymaga to wymiany całego chłodzenia, a tylko dodania paru nowych elementów.

Zawsze możesz też spróbować wgrać starsze stery, może ATI coś schrzaniło.

Tak swoją drogą w jaki sposób były instalowane te stery? Tzn. czy stare były usuwane Driver Cleanerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevard pisałem,że nie jestem debilem.Tak najpierw usuwałem potem w trybie awaryjnym DC pro,znowu uruchom ponownie i dopiero nowe stary i ati hdmi audio :smile:

EDIT:A możesz powiedzieć ile takie dodatkowe elementy będą kosztować.Mógłbyś linkami sypnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CCC i jeszcze Asus Smart Doctor.I jak włączam jakąś grę to wiatrak jak suszara chodzi i temp. szybko rośnie.

A żadnych z tych problemów, które wymieniłeś nie mam.

aaaadtv.th.jpg

A chłodzenie masz jakieś czy na Glaciatorze jedziesz?

Nie wiem, czy to coś poprawi, czy nie ale spróbować moim zdaniem warto. Nie wymaga to wymiany całego chłodzenia, a tylko dodania paru nowych elementów.

Zawsze możesz też spróbować wgrać starsze stery, może ATI coś schrzaniło.

Tak swoją drogą w jaki sposób były instalowane te stery? Tzn. czy stare były usuwane Driver Cleanerem?

Nie wiem kto usunął mojego posta.Tak robiłem wszystko dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy montowaniu i radiatorów i wentylatora w 30zł można się zamknąć.

Radiatorki. A wentylator, to dowolny 80mm się nada, ceny zaczynają się od około 10zł.

To fajnie zamówię je.Chłodzenie dopiero pewnie w grudniu będzie kupowane.A i Sevard te radiatorki to normalnie zakładać czy na jakoś pastę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę u Ciebie wszędzie gdzie powinny być radiatory, tam są. W tym przypadku może być gorzej, bo nie za bardzo da radę coś wymienić, czy dołożyć. Być może da radę jakoś zmusić wentylator do wydajniejszej pracy, tylko, że wtedy może być dużo głośniej, ewentualnie może pomóc zadbanie o lepsze chłodzenie w obudowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wyżej to akurat było do xandi.

Te radiatorki powinny obniżyć temperaturę sekcji zasilania, można je przykleić taśmą termoprzewodzącą, ale coś powinno być w zestawie, żeby je zamontować. Jeśli jednak planujesz wymianę całego chłodzenia, to lepszym pomysłem może być wentylatorek umieszczony pod kartą. Wentylatora będzie można użyć gdzieś indziej, radiatorki już nie za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...