Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CobraCommander

Przenoszenie pilków między komputerami

Polecane posty

Jeżeli w domu masz WiFi, to po prostu udostępniasz pliki i będą one widoczne w folderze "moje miejsca sieciowe".

Albo robisz połączenie kablem LAN, tworzysz sieć między tymi kompami i bez problemu możesz przenosić pliki(są także w tym folderze "moje miejsca sieciowe") ;]

Ile razy ja tak z kumplem robiłem jak do niego przyszedłem z laptopem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak ;p

Wchodzisz w połączenia sieciowe, po lewej stronie w menu wybierasz "Konfiguruj sieć w domu lub małej firmie", następnie klikasz dalej, w "wybierz metodę połączenia" wybierasz "inne", następnie "Ten komputer należy do sieci, która nie ma połączanie z Internetem" a jeżeli na tym koncie gdzie tworzysz sieć jest net to wybierasz "Ten komputer łączy się bezpośrednio...". Później ustawiasz nazwę kompa, nazwę grupy roboczej możesz zostawić taka jaka jest(ale na obydwóch kompach musi być taka sama) i "Włącz udostępnianie plików i drukarek". Po kliknięciu dalej system konfiguruje sieć. I żeby sieć działała to musisz zrobić wszystko tak samo na dwóch kompach. To tyle ;]

I sieć powinna normalnie działać ;)

Jakbyś czegoś nie wiedział to pisz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz przenosić pliki między komputerami, a są one niedaleko siebie to jak radzono Ci wcześniej możesz stworzyć własną domową sieć, a jeśli chodzi ci o coś zupełnie innego tzn. przenoszenie plików na zewnątrz to chyba musisz się zaopatrzyć w pendrive. Polecam kingstona, marka bardzo dobra i możesz niedrogo kupić na [ciach] :) polecam;)

Państwu z agencji reklamowych dziękujemy serdecznie - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...