Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stevens

Rozwiązany: Jak czyścić te śmigła?

Polecane posty

Chciałem kupić takie śmigiełka http://www.proline.pl/sklep.php?n=enermax-...osc-czyszczenia.

Tylko jak je oglądałem to wykonanie takie delikatne i boję się ża jak się upierniczą to jak i czym wyczyścić (trzeba jakąś specjalną chemię)?

Może i nie będą się brudzić i kurzyć jak mają taką cenę. Czy już ktoś sprawdził ten wentylatorek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zakup albo skombinuj od mamy/siostry/dziewczyny taki pędzelek do nakładania tego czegoś na policzki. Ja osobiście skombinowałem to od mamy, znaczy leżało gdzieć w szufladzie bo nikt tego nie używał. Rozdają do zakupów w sklepach z kosmetykami. Dobrze się tym czyści bo ma gęste włosie i jest raczej miękkie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić pędzel malarski. Najlepiej wąski za 2,60PLN w sklepie u pana Tadzia (w jakimś markecie budowlanym pewnie jeszcze taniej). Pic polega na tym że pędzelek musi mieć włosie dość twarde bo inaczej nie usunie dokładnie kurzu. Odkurzacz daje radę po wstępnym "pędzlowaniu" (przynajmniej ja tak robię) - zbieram nim skupiska kurzu które opadły na dno obudowy. Sprężone powietrze odradzam z dwóch powodów. Po pierwsze to powietrze w sprayu wydziela pewną ilość wody podczas rozpylania. Przy dmuchaniu na radiatory (zdemontowane) czy do pustej budy - ok, ale na uzbrojoną płytę to bym nie ryzykował. Drugi powód dla którego nie polecam sprężonego powietrza, to ciśnienie. Kiedyś chciałem wyczyścić stary komputer przed przystąpieniem do diagnostyki. Wziąłem go do pracy i potraktowałem kompresorem. Pięknie się odkurzył, tylko szkoda że razem z kondensatorami:) Od tamtej pory nie stosuję tej metody. Całkiem nie najgorzej spisuje się za to miech do rozpalania grilla. Kupiłem kiedyś przy okazji i daje radę. Jest to najlepsza alternatywa dla dmuchania własnymi płucami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam pedzelka, ktory wydebilem od zony. No tego wlasnie co sie cos tam naklada na policzki. Wspomagam sie przy tym odkurzaczem. Sprezone powietrze rowniez odrzadzam. Trzeba bardzo uwazac. Kiedys zalalem sobie grafike podczas czyszczenia. Jak wyslachla to podzialala jeszcze pol roku i padla ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...