Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evunio

Rozwiązany: Program VistaMizer

Polecane posty

Hej.Chciałbym zmienić Sobie skórkę mojego xp home na viste.I tutaj moje pytania.

1.Czy ten program jest bezpieczny(nie powrzuca mi syfów)

2.Jak go zainstalować

3.Czy będzie kompatybilny z xp home

4.Czy będę mógł go odinstalować bez konieczności reinstalu windows'a

LINK http://www.instalki.pl/programy/download/r.../VistaMizer.php

EDIT:Jeżeli macie lepsze propozycje to dajcie linki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po instalacji będziesz miał czystego kompa. Ale zaleca się zrobienia punktu przywracania systemu.

2. Po prostu klikasz na istalkę i wio :happy:

3. Będzie bez problemu śmigał. Tylko potrafi czasami kompa zwolnić przy słabszych konfigach.

4. Można to bez problemu odinstalować. Jeśli nie będzie tego w Dodaj/Usuń programy to wystarczy zmienić na oryginalną skórkę i po prostu cały folder do śmieci przenieść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Cię adminie przed takimi dodatkami. Przy nich komputer chodzi sporo wolniej, a żeby się ich pozbyć trzeba przeinstalować system. Korzystałem - wiem co mówię. W TYM TEMACIE znajdziesz wszystkie poradniki do przeróbki systemu. Do głównej zmiany potrzebujesz ściągnąć program UXTheme patcher i podmienić nim plik uxtheme.dll [alternatywą jest zrobienie tego wc pomocą Live CD linuksa] i wtedy np. z deviant art ściągasz Visual Style do xp. Nic prostszego. Resztę potrzebnych programów i sposobów znajdziesz w tamtym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Cię adminie przed takimi dodatkami. Przy nich komputer chodzi sporo wolniej, a żeby się ich pozbyć trzeba przeinstalować system. Korzystałem - wiem co mówię. W TYM TEMACIE znajdziesz wszystkie poradniki do przeróbki systemu. Do głównej zmiany potrzebujesz ściągnąć program UXTheme patcher i podmienić nim plik uxtheme.dll [alternatywą jest zrobienie tego wc pomocą Live CD linuksa] i wtedy np. z deviant art ściągasz Visual Style do xp. Nic prostszego. Resztę potrzebnych programów i sposobów znajdziesz w tamtym temacie.

Ale ja nie chce robić nie wiadomo czego tylko po prostu zmienić pasek zadań i ewentualnie ikony na te podobne z visty lub 7.Czytałem,że każdy UXTheme patcher jest inny(jeden pod sp3,drugi sp1...)Jestem w tych sprawach zielony,i nie ma jakiegoś innego sposobu??

EDIT:Mam xp home sp3 więc Ci,którzy kombinowali z modyfikacjami swojego pulpitu niech podpowiedzą koledze,który się na tym nie zna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Goog Uxtheme patcher sp3 i ściągnij. Jeżeli nie będzie chciał się sam podmienić[u mnie nie chciał] to w tych ściągniętych plikach będzie plik uxtheme, który podmienisz w folderze windows/system32 za pomocą jakiegoś LiveCD pingwina. Nic nie można w ten sposób zepsuć, ale na wszelki wypadek zrób kopie zapasową oryginalnego pliku. Do ikon możesz użyć programu Icon Tweaker. Żeby stworzyć sidebara najlepiej użyć RocketDocka. I to tyle, używanie tego wszystkiego jest banalnie proste. Jak znajdę skriny moich przeróbek, to wrzucę Ci linki.

Edit:

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...st&p=903913

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nakładke VistaMizer od ponad 1,5roku i jakoś nic złego się nie działo. Spowolnienia są odczuwalne przy słabszym konfigu,natomiast na twoim nie uświadczysz Zadnej róznicy w wydajności. Przynajmniej tak jest u mnie. Gorzej jesli chciałbys to odinstalowac, ponieważ jak ja odinstalowywałem to zostało mi duzo rzeczy które powinny już być dawno usunięte ( jak np: ekran startowy czy niektóre ikony) Więc instaluj smiało i ciesz się nowym, ladniejszym wyglądem:P To taka druga młodość dla systemu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...