Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skalmar

Rozwiązany: Gothic 1, prośba o save'a

Polecane posty

Proszę o save'a do gothic 1 około połowy 3 rozdziału obojętna klasa postaci ale najlepiej Stary Obuz Niezręcznie mi prosić o tego save'a ale moja starsza siostra usunęła mi wszystkie gry w które grałem i musiałem wszystko na nowo instalować a potem próbowałem jakoś odratować save'y ale nie potrafiłem proszę o pomoc.

Jeśli ktoś znajdzie jakiegoś save'a to proszę wysłać na email : hasnik1997onet@vp.pl lub przesłać na GG : 11144506 a najlepiej to podać link na forum.

Chciałbym wreszcie pograć :starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że po każdym przejściu Gothica zapisuje sobie sejwy (robie ich dużo z sentymentu :D). A, że rok temu grałem właśnie NO to tu masz sejwa z którego możesz rozpocząć 3 rodz:

http://www.speedyshare.com/605564634.html

Niestety ze środka rozdziału nie mam. Tylko niech cie nie zmyli nazwa "Rozd 2" - to jest po prostu koniec rozdziału drugiego (wszystko o czym pamiętałem żeby wtedy zrobić już gotowe) i wystarczy tylko iść na przywołanie Śniącego i będzie rozdział 3.

Aha i przez ciebie :P odkryłem, że te sejwy wymieszały się z sejwami z Gothic 2! Nie wiem jak to możliwe, ale jak to jakoś naprawię to może znajdę jeszcze inne. Z tego co na razie widzę to tak jakby się screeny wymieszały chociaż pliki są dobre, ale i tak się nie chcą wczytać.

Niech Śniący będzie z tobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze plis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...