Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evergreen

Problem ze sterami do Radeona

Polecane posty

Siemka. Niedawno stałem się posiadaczem cudownej karty Gigabyte Radeon HD4850 Zalman Fan. Sciągnałem sterowniki 9,6 Catalyst (z ati.amd.com) i problem pojawia się gdy gram w Kompanię Braci. Po jakiejś godzinie, może pół, gra się wysypuje, i pokazuje się okienko że atidxx czy coś takiego powoduje ów błąd, i żebym sciągnął nowsze stery.

CHciałbym się zapytać jakie sterowniki polecacie do tej karty. Dziwi mnie jednak to że gdy gram np. w Crysis na full detalach, zero ścinki i potafie grać 3 godziny i nic nie wywala. Tak samo ze Stalkerem, czy CoD5. Problem pojawił się tylko w CoH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, firmie ATI zdarza się, że niektóre gry działają tylko na określonych wersjach sterowników. Spróbuj jakiś starszych. Z tym, że jest szansa, że posypie się wtedy inna gra;) Czasami w pliku readme.txt danej gry jest podana wersja sterów na jakiej były przeprowadzane testy. Poszukaj, może będziesz miał szczęście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz mieć koniecznie markowy zasilacz - wszelkie problemy na twoim kompie tzn. wirusy, zawiechy mało FPSów itp to wina niemarkowego zasilacza. :) (Żart)

Cóż jedyny sposób to instalowanie driverów od góry do dołu. Jednak nikt jeszcze nie zgłaszał problemów z tą kartą, grą i wersją sterowników (9.6) na forum CoH więc problem może nie leżeć tutaj. Spróbuj zainstalować te z płyty dołączonej do karty graficznej :)

EDIT - http://www.oldapps.com/ati.php?old_ati_drivers=83 Tutaj masz w miare sporą ilość sterowników do zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omegi jak najbardziej są pod Vistę 32-bitową (pod 64-bitową chyba nie ma), tyle tylko, że wg mojej wiedzy sterowniki Omega są już nierozwijane i to od dłuższego czasu. Z nieoficjalnych sterowników do ATI były jeszcze Warcat, N20 oraz DNA, aczkolwiek nie wiem, które z nich są rozwijane.

To raczej nVidia jest znana z tego, że trzeba dobierać stery pod grę, z ATI jeszcze nie widziałem, żeby ktoś się na to skarżył. Natomiast wielu skarżyło się, że ta, czy inna gra nie działa na żadnych sterach na jakiejś karcie, być może to akurat dotknęło Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...