Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kielbik

Problem z nTune

Polecane posty

Ściągnąłem sobie nTune, po czym wszedłem w zakładkę dostrój system. Włączyłem 6-godzinne dostrajanie, wszystko szło jak najbardziej dobrze. Zegar odliczył 6 godzin po czym zatrzymał się na 0 godzin 0 minut i...nic dalej się nie dzieje. Przycisk zapisz jest niedostępny i nic się nie zmienia. Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje? :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

nie używam tego narzędzia, ponieważ nigdy nie udało mi się przy jego użyciu osiągnąć choćby połowy tych efektów co przy "ręcznym" dłubaniu w biosie i ustawieniach karty graficznej.

Może być tak że na niektórych konfiguracjach sprzętu ten soft po prostu nie działa - jeśli tak jest, to na stronie nVidii pewnie już o tym pisali.

1

2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tą prośbą pomocy. Dodam jeszcze iż na początku wyświetla mi się komunikat: Dotrojenie można wykonać tylko w systemach NVIDIA nForce2 lub późniejszych. Moja karta to Geforce 9600 GT.

Przy okazji: Dlaczego postów nie widzę normalnie tylko jako miniaturki w "Posty w tym temacie"? Przecież to kompletnie bez sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...