Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kain87

Błąd przy uruchamianiu komputera - paski, krzaki i restart

Polecane posty

Witam

mam problem z komputerem, a mianowicie przy starcie kompa na ekracie są same paski gdy wczytuje dalej pojawiają się krzaki (tak jak bym edytował jakiś plik edytorem czyli te drzewka i inne pierdoły) i na końcu się resetuje.

Sprzęt to GF6600GT128mb, AMD2800 64, Gigabyte K8NE, 2GB RAM kingstone, WD80GB 7200.

Podejrzewam grafe.

[Ciach]

Jeżeli zna ktos przyczyne tych problemow to prosił bym o pomoc.

PS.

Obydwa komputery działają na XP SP2.

Jeden problem = jeden temat - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym przypadku, jeśli dzieje się coś takiego, to najlepiej udać się ze wszystkim do serwisu, bo i tak sam niczego nie naprawisz, a jeśli koniecznie chcesz się bawić, to byś musiał sprawdzić kompa po kolei na innej karcie, innym procesorze i innych pamięciach. Moim zdaniem za dużo z tym zabawy. Możesz ewentualnie powyciągać podzespoły i ponownie je założyć, bo być może jakieś styki nie łączą. Jaki masz w tym kompie zasilacz?

[Ciach - GFR]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najprawdopodobniej coś z zasilaczem. Podczas włączania kompa jest większe zużycie energii i zasilacz może nieźle dostawać w dupsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padł zasilacz padnie też po kilku dniach lub miesiącach dysk :((Chyba wiem o co chodzi

Sterowniki do kardy graficznej mogły poleciec lub cała karta masz.Zrób reinstalacje i zobacz czy to pomoże jak nie wyciągnij kartę graficzną i włóż ją do drugiego komputera(albo z drugiego komputera nową kartę do uszkodzonego kompa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może czemu padła? Bo ja podejrzewam, że Twój zasilacz maczał w tym palce i jeśli moje podejrzenia są słuszne, to najpierw wymień zasilacz, a potem myśl o nowej karcie, bo szybko możesz się z nią rozstać. Co do karty, to za 100 zł raczej nic nowego nie znajdziesz, co najwyżej możesz popatrzeć za używanymi kartami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacz jest dobry, mam ten komputer ładnych parę bezawaryjnych lat i wkońcu musiało się w nim cos zapsuć, zwłaszcza że nigdy w nim nie sprzatałem i jak wyciągnąłem kartę to widziałem co w niej było(niemyślałem żę kurz może się przyklejić od spodu :miner: ).

A co do karty to nie szukam żadnego demona szybkości (zwłaszcza że już mam takiego "złoma") ale zwykłą, niewolniejszą od 6600GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...