Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Napięcia pamięci dla phenoma.

Polecane posty

co za pytanie...

przerpaszam ze tak sobie zapytam ale jak ma się do Twojej wiedzy ten napis ? "[Ekspert] Sprzęt PC"

To nie miejsce na takie pytania, zapraszam do UdM. Przy okazji warto wspomnieć o tym, że prawnik też sprawdza różne rzeczy w kodeksach i pyta o zdanie kolegów, prawda? To, że M@T jest ekspertem nie oznacza, że musi mieć w głowie wielką encyklopedię sprzętu, nie uważasz? - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Xtreme Systems & AMD ludzie mieli problem ze stabilnym @1.8v 8-9-8-28-30 1T, próbowałem tych ustawień z 2T jednak wydajność przy 1600 i 8-9-8-28-30 1T/2T < 1333 7-7-7-20-25 1T ...

Zobacze 1440Mhz@ 1.8v 7-6-6-20-25

Bardziej mnie zastanawia czy to napięcie ma negatywny wpływ na płyte, nie widze w czym te kości maja problemy @1.8v 8-9-8-28-30 1T, więc to raczej płyta (UD5P);]

SzejkJasim

przerpaszam ze tak sobie zapytam ale jak ma się do Twojego pytania to, że jestes człowiekiem - "istotą rozumna"?

BTW Dodam, że trafiłem na dziwną wersje OCZ Platinum, znam pare osób które je mają, 1.9v 7-7-7-24 i zielone pcb a u mnie jest czarne:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie miejsce na takie pytania, zapraszam do UdM. Przy okazji warto wspomnieć o tym, że prawnik też sprawdza różne rzeczy w kodeksach i pyta o zdanie kolegów, prawda? To, że M@T jest ekspertem nie oznacza, że musi mieć w głowie wielką encyklopedię sprzętu, nie uważasz? - GFR "

oczywiście, ale akurat to pytanie było co najmniej źle sformułowane, zapytanie "czy napięcia pamięci DDR3 powyżej 1.5 są szkodliwe czy nie..." przypominają pytanie " na ile podkręcę swojego Celerona D?" a skąd mamy to wiedzieć? każdy model zachowuje się inaczej każda seria, każdy tydzień serii (itd to chyba jasne) Jedna płyta odmówi współpracy inna nie. Napięcie jakie używane jest za dopuszczalne to ok.1,65V zastrzeżenia co do większego mają nie producenci pamięci, a płyt! co oznacza ze tak jak podejrzewa M@TH3V wyższe napięcie ma wpływ na mobo(chipset?kontroler pam?magistrale? kto wie?) a nie na pam (wiadomo do określonych granic, później to już nawet pamięci będą miały dosć... ) w szczególności na platformie INtela (amd sie nie bardzo interesuje)

Określając się expertem nie zadawał bym takich pytań, określając się audiofilem nie słuchałbym muzyki na Z-5500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył chodziło mi o opinie AMD co zaleca, portali internetowych ETC.

A to że niedokładnie pytanie zadałem? Zdarza sie każdemu zwłaszcza o takiej godzinie.

Określając się expertem nie zadawał bym takich pytań, określając się audiofilem nie słuchałbym muzyki na Z-5500

1. Nie ja.

2. Joined: czw, 25 cze 09 ;) Pozdraiwam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...