Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tuSSi

Najlepszy operator internetowy w Łodzi - opinie

Polecane posty

No to okej. Skoro już jest ten temat. W sumie pytam całą społeczność CD-A. Mianowicie, jaki operator z Łodzi jest najlepszy do internetu? Bo podobno neostrada jest lipna :/

Wydzieliłem temat. <slee>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie! :/ O UPC Chello słyszałem..tyle, że jak dzwoniłem to głosik w słuchawce mówił, że numer nieosiągalny.. A podobno bardzo korzystne warunki tam mają. No cóż, popróbuję, a jak nie..to zostaje Toya. :/

EDIT: A właśnie, czy UPC ma tylko internet bezprzewodowy? I czy oni mają jakieś transfery,co do ściągania? Bo ja np teraz mam tylko 5GB na miesiąc.

EDIT 2: Co oznacza "liczba publicznych IP : 1" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko jak dla mnie najważniejszą rzeczą jest ping, limit danych, oraz oczywiście dynamiczne IP. Więc prosiłbym także o jakieś sprawdzone rady, tzn, kogoś kto ma jakieś łącze dobre. :)

I dzięki za pomoc :):blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT 2: Co oznacza "liczba publicznych IP : 1" ?

Załóżmy że należysz do sieci powiedzmy 10 komputerów i teraz każdy z nich w obrębie tej sieci ma inne IP ale kiedy łączy się z jakąś stroną ona widzi zupełnie inne IP. Dziej się tak dlatego, że w pewnym momencie zauważono, że zaczynać brakować adresów i dlatego zrobiono taki podział. Ale nie musisz się martwić, że spowoduje jakiś słabszy transfer. To ma znaczenie przede wszystkim techniczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli musisz to daje radę, ale uważam że za ich cenę można mieć coś lepszego :)

z tego co wiem nie oferują dynamicznych ip, ale mogę się mylić.

Ale jeśli miałbym wybór między Neo, Netia a Toya, to ja wybrałbym Toya

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, czy UPC ma tylko internet bezprzewodowy?

UPC to internet po kablu, ten bezprzewodowy to chodzi o to że dostarczają ci router i pokrywają twój dom siecią Wi-Fi - ot i cała ich bezprzewodowość ;).

I czy oni mają jakieś transfery,co do ściągania?

Chodzi ci o limity transferu? Nie ma żadnych.

A UPC jest w Łodzi albo w regionie Łódzkim?

No pewnie że jest, jeżeli faktycznie nie możesz się dodzwonić to masz tutaj 2 ich punkty: http://tnij.org/eapy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...