Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mundek15002900

Dobry, tani router pod Orange

Polecane posty

możecie mi polecić jakiś dobry i w miarę tani router bo mam internet w orange a ten który oni dają to mówiąc krótko jest do kitu co jakiś czas mnie rozłącza co jest czasami irytujace

Temat przeniosłem, gdyż znajdował się w niewłaściwym dziale.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam internet w orange

Orange ma w ofercie trzy zupełnie różne technologie dostępu do internetu (CDMA, ADSL, HSDPA), więc dopóki nie zeznasz której z nich używasz (albo co najmniej jaki jest model tego dawanego routera) nie ma szans na merytoryczną odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

router to axesstel a internet cdma

Axesstel MV410 ?

Sam router jest stosunkowo dobry i raczej nie zrywa połączenia "sam z siebie" (przynajmniej ja jeszcze nie spotkałem), natomiast możesz mieć problemy z zasięgiem CDMA.

W menu routera można sprawdzić poziom sygnału, jeśli spada poniżej 30% to:

http://artelis.pl/art-8893,22,122,Aktualno...reedom_Pro.html

(używa się zwykłych anten kierunkowych Yagi, dipol trochę mniejszy niż dla 21 kanału TV i inna końcówka na kablu)

Nie mam pojęcia czy w tym przypadku akurat o siłę sygnału chodzi, ale jakie pytanie taka odpowiedź. Nie ma na rynku tanich routerów CDMA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takim razie dokładnie opisz na czym polega "zrywanie połączenia" w Twoim przypadku.

- router traci autoryzację?

- przestają przechodzić pakiety?

- ping też nie działa?

opisz wszystkie objawy.

Ogólnie trzeba najpierw stwierdzić co "nie działa", a dopiero potem "dlaczego" i "jak naprawić". Pod Linuxem sprawdzałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...