Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Altair1404

Rozwiązany: Race Driver GRID pad

Polecane posty

Gość Altair1404

Witam.

Kupiłem wczoraj pada Manta Dragon mm801. I mam taki problem. Gdy włączam GRIDA, gra nie widzi w ogóle tego pada. A ponoć na padzie gra się lepiej niż na klawiaturze i chciałem to sprawdzić bo po sesji na klawiaturze odbiłem się od te gry. Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Tak, Windows go wykrywa. W TDU mogę grać (bez wibracji- ale to opisałem w innym temacie), w NFS MW też. Próbowałem zmieniać ustawienia w Drvivng Options w GRIDzie ale nie dało się, pad nie działa nawet w menu. :confused: A czytałem w sieci, że trzeba zrobić jakiś plik, i podrzucić go do folderu system32, ale nie wiem jak zrobić ten plik.

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi w tym ręcznym przypisywaniu, więc nie bawiłem się w tym, zmieniałem jedynie w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ok, ale gdzie te ustawienia zmienić?? W grze czy gdzieś indziej?? Sorry, ale jestem ciemna masa. :biggrin:

Pada mam szczerze mówiąc pierwszy raz, bo jak ostatnio kupiłem t był zepsuty, więc miałem zwrot kasy i potem nie kupowałem pada. Dlatego się na tym nie znam. I nie wiem czy te ustawienia zmieniać w grze, czy może w jakimś specjalnym programie. :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

No właśnie nie ma czegoś takiego. Jest tylko Driving Options i tam jest Controls i inne opcje, ale te inne opcje dotyczą, ułatwień podczas jazdy i stopnia działania hamulca, gazu itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Nie, czegoś takiego też nie ma, ale już ok. Jakimś cudem ustawiłem pada w GRID. Nie wiem jak to zrobiłem, ale gra się dużo lepiej. :biggrin: Dziękuję za waszą pomoc! :thumbsup:

Ale za to inny problem. A mianowicie: tak jak w TDU i Undercover nie ma wibracji.

Ma ktoś jakiś pomyśł??

Nie, czegoś takiego też nie ma, ale już ok. Jakimś cudem ustawiłem pada w GRID. Nie wiem jak to zrobiłem, ale gra się dużo lepiej. :biggrin: Dziękuję za waszą pomoc! :thumbsup:

Ale za to inny problem. A mianowicie: tak jak w TDU i Undercover, tak i w GRIDzie nie ma wibracji.

Ma ktoś jakiś pomyśł?? Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zainstalowałem, bo bez tego nie miałbym w ogóle wibracji, a tak w NFS MW mam, ale nie mam w GRIDzie i TDU

Zgaduję: te gry mają force feedback, a tego z kolei nie potrafi emulować pad... Jeśli sterowniki nic nie dają, to kicha, bez zmiany pada (lub nowego patcha do gry) się nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Dzięki. Pada raczej nie zmienię, dopiero przecież co kupiłem. :biggrin: Ale ściągnę tego patch i sprobuje, może coś da, ale do TDU to wątpię, bo tam mam Megapack, a on instaluje się z najnowszym patchem 1.66. :confused:

No nic, jakoś sobie bez tego poradzę, ale zauważalnie lepiej gra się na padzie niż na klawiaturze, od razu GRID mi się bardziej spodobał. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...