Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chester22

Rozwiązany: Bioshock, instalacja spolszczenia

Polecane posty

Witam! Kiedy instaluje spolszczenie di Bioshocka i wybieram miejsce instalacji ( tam gdzie zainstalowałem gre) wyskakuje błąd: W tym folderze nie ma gry Bioshock, wybierz właściwy folder. Szukałem pomocy na innych forach, sporo ludzi ma ten problem, ale ikt nie znalazł rozwiązania. Help! :confused:

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Też tak miałem. Po prostu ściągnij z neta inne spolszczenie. ( Ja się "męczyłem" nad tym tak z 5 min. nie licząc czasu na pobieranie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszany już kilkakrotnie na Forum Actionum. Przyczyną problemu było umieszczenie przez Cenegę w niektórych boxach Premium wersji niemieckiej + dwóch łatek do wersji angielskiej - 1.1 ENG i 1.1 POL.

Problem rozwiązuje ściągnięcie ze strony Cenegi właściwej łatki (z PG). Prywatnie uważam jednak, że lepszym wyjściem jest odesłanie płytki instalacyjnej z prośbą o wymianę na wersję angielską. Wersja niemiecka posiada ocenzurowaną zawartość pozbawioną widoku krwi, a przecież pudełko posiada oznaczenia PEGI 18+ i nieletni nie powinni być w stanie jej kupić. Kupiona przeze mnie wersja Premium miała właściwą instalację. Łatwo je odróżnić, gdy na początku procesu instalacji pyta o preferowany język. Inny forumowicz zauważył, że niewłaściwa wersja daje wybór tylko między angielskim a niemieckim, zamiast 5 języków do wyboru (jak u mnie).

[Edit]

@Down

Wydaje się jeszcze komuś, że w Necie znajdzie samą prawdę?

Mam wrażenie, że potrafię rozpoznać krew, jeśli ją widzę w grze.

Patch z płyty 2 żadnych protestów nie zgłaszał.

Pudełko Premium Games posiada oznaczenie [18+] i znaczki PL ENG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ściągnąć jakiś plik ze strony i wtedy to zadziała.Mam to samo w lost planet że brak spolszczenia i aktualizacja na drugiej płycie nie działa. :laugh:

A tu masz linka do tego pliku http://cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=B

Grę kupiłem z lost planet.

Działa ten plik z premium games (u mnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam podobny problem. Gdy instaluje grę i jest przy końcu paska instalują sie patche. Ale nagle wyskakuje mi błąd i pisze

,,A required security module cannot be activated.

This program cannot be executed(6000).

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=6000 for

further, more detailed information."

Proszę help.!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...