Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spontan

Czy AVG Anti-Virus Free Edition jest dobrym antywirusem?

Polecane posty

Postanowiłem zamienić Avasta (program prawie w ogóle nie wykrywa wirusów ;/ ) na AVG Anti-Virus Free Edition. Nie wiem czy jest dobry, na razie spisuje się idealnie. Mam pytanie właśnie odnośnie AVG czy spowalnia bardzo komputer, czy komputer pod jego osłoną jest bezpieczny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. ja 3 miesiące temu zdecydowałem się na to samo... Program jest bardzo przejrzysty, a jeśli chodzi o ochronę to mam problem tylko z cockie (czy jakoś tak), których avast nawet nie wykrywał ;P Moim zdaniem AVG jest lepszy i go polecam (mój brat (studiuje ;P nie wiem czy to jest porawnie ;P informatykę) uważa go za najlepszy z darmowych antyvirów) Pozdro

A jeśli chodzi o spowalnianie (nie doczytałem posta ;P) to jest super... W porównaniu do Avasta nie informuje o aktualizacji, które przeprowadza, lecz tylko o tych, które się nie powiodły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spowolnienia nie zauważyłem, co do bezpieczeństwa, to jak na razie nic mi nie przepuścił, aczkolwiek nie wchodzę na różne strony wysokiego ryzyka i nie ściągam nielegalnych rzeczy przez P2P oraz cracków, a Windowsa używam głównie do gier, więc nie wiem, czy jestem reprezentatywną osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z AVG już od dobrych 3 lat i jeszcze mnie nie zawiódł tak jak NORTON Antivirus (który w pilach programu miał wirusa, który nie pozwalał go włączać :| ).

Interfejs przyjemny, nie wiem jak z zamulaniem kompa, bo mam 3GB ram'u i ja nie zauważam żadnych zacięć itp.

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...