Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BojowyKaczor

Pakiet internetowy

Polecane posty

A gdzie taką masz i za ile? O.o Spokojnie wystarczy, chociaż powiedz co będziesz na niej robił.

Chyba chodzi mu o jakąś ERE (internet komórkowy, coś jak iPlus) czy cuś - cen nie podaje bo nie chce mi się szukać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pakiety można wykupić w abonamencie. Mi wystarczy plusowe 25MB do dość aktywnego przeglądania stron i codziennego wysiadywania na GG.

G1 jest w Erze sprzedawany z 500MB przez sieć i nielimitowanym dostępem do hotspotów Ery przez WiFi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi miesięcznie w okolicach 300-350 mb zchodzi po 3g/Edge i kuuuupe więcej po Wi-Fi, ale tak jak pisali poprzednicy, wszystko zależy od zapotrzebowania :)

Ja często przeglądam youtube, postuję wraz z fotkami na twitterze, przeglądam strony "aktywnie" (logowania, pisanie postów itd) a także czasami VNC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraź dokładnie ten sam pakiet co kolega wyżej :P jestem na wyjeździe, nie mam dostępu do kompa ale 100 mb mi w zupełności wystarcza (nawet na forum cda jak widać :P). Kiedy jestem w domu nawet 25 mb starcza na gg, onet lajt itp. Tak wiec imo 500 mb to za duzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często nie wykorzystywałem pakietu 50mb, a używam netu w komórce praktycznie codziennie(głownie gg, poczta, allegro i kilka pojedyńczych stron). Tak jak napisano wcześniej, to zależy od zapotrzebowania. Dla mnie to za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie taką masz i za ile? O.o Spokojnie wystarczy, chociaż powiedz co będziesz na niej robił.

Chyba chodzi mu o jakąś ERE (internet komórkowy, coś jak iPlus) czy cuś - cen nie podaje bo nie chce mi się szukać ;)

W 36i6 jest 500MB za 35zł. Jeśli masz w domu normalnie stałe łącze, to spokojnie starczy. Pewnie jeszcze za dużo będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 5mb ale ci oszuści z ery dosłownie mi ukradli 5zł + 6,83zł (za pierwszym razem) za pobieranie bo wougle nie włączyli mi funkcji tego internetu :nuke: (wiem że pewnie niektórzy ludzie z forum pomyslą ze ich obraziłem ale sami powiedzcie co byście napisali jakby wam "zabrali"(ukradli) teraz juz ponad 23,69 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie? Czy jak powiedzmy mam abonament w plusie i umowę pospisaną, to czy mogę sobie w trakcie trwania umowy wykupić pakiety na neta? Bo mam lapka i cały czas nie chce mieć tych pakietów tylko czasem.

tak... to tak jak w przypadku pakietu 600sms lub minut. Zawsze mozesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...