Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sniper Sev

Games for Windows LIVE

Polecane posty

Z góry przepraszam jeśli był już gdzieś poruszany ten problem, ale nigdzie go nie znalazłem.

Otóż, zainstalowałem to "cudo" Microsofta, konto również założyłem i mam z nim dwa problemy:

- Gdy włączam LIVE'a to wyskakuje mi komunikat o konieczności instalacji aktualizacji systemu Windows XP (a wszystkie update'y mam zainstalowane) wraz z pytaniem czy chcę przejść na stronę z aktualizacją, po potwierdzeniu przechodzę do http://support.microsoft.com/kb/960554 z której mogę pobrać plik, który może i jest ważny, ale nie współgra on z polską wersją Okienek.

- Drugi problem, (zapewne konsekwencja pierwszego) gdy zignoruję komunikat i zaloguję się to pojawi się okno LIFE'a, ale po chwili znika.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Mój komp:

Windows XP Professional z Service Packiem 3 (oryginał, żeby nie było)

GeForce GTX 260

Core2 Duo E8200

3GB RAMu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam od siebie, że niech będzie przeklęty Microsoft i jego Games for Windows, który chociaż ma swoją polską stronę i wszystko, to przy próbie rejestracji na niej i późniejszym zalogowaniu z tego konta twierdzi, iż usługa LIVE jest niedostępna w moim regionie. miałem taki problem gdy chciałem grać w Gears of War, a teraz szykuję się na to samo przy pobieranej właśnie becie Dawn of War II. na szczęście na forum znalazłem link do amerykańskiej strony systemu i tam się zarejestrowałem (o dziwo nie było nawet możliwości wybrania Polski, choć istnieje dla niej strona). ogólnie wieloma swoimi posunięciami Firma Microsoft mnie zniechęca do siebie. więc strzeżcie się, którzy dopiero przygotowują się na walkę GfW LIVE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do polskiej wersji tej łatki: http://www.microsoft.com/downloads/details...;DisplayLang=pl tylko coś mi w niej nie gra, bo zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji tej aktualizacji jest wyraźnie napisane, że jest przeznaczona dla Windows Server 2003.

Jak się można było spodziewać i ta się nie chce zainstalować :/ Poszukałem w googlach i auktualizacji WindowsXP-KB938759-x86 w wersji polskiej nie ma w ogóle. Jest tylko niemiecka i angielska :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna rozwiązanie? Jestem po formacie i zainstalowałem giere i spatchowałem tak samo z updatami do games for windows live. Próbuję się zalogować na moje konto ( mam gre z premiery z dodatkowymi bonusami na swoim koncie i wszystko działało po necie) i przy pobieraniu profilu wyskakuje mi ikonka o błędzie że jest niedostępne itp żebym zobaczył coś nas tronie xboxa. Może ktoś pomóc? No nie nie ja tam mam te bonusowe kody wyładowane z uzbrojeniem. Cholerny microsoft!. Pomocy plz :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcello

Żeby się zalogować wchodzisz na xboxlive.com. W lewym górnym rogu tej strony jest opcja Międzynarodowy po wciśnięciu pojawia się lista państw, na której wybierasz United States. Później wciskasz przycisk Join xbox Live znajdujący się pod przyciskiem Xbox LIVE. Później wpisujesz swój e-mail i klikasz Sign up wypełniasz swoje dane i masz już swoje konto. Proste, nie :laugh:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...