Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhowk

Problem z komputerem

Polecane posty

Cześć wszystkim mam problem otóż dzisiaj podczas oglądania filmiku na youtube komputer się zawiesił i u góry ekranu pojawły się jasno zielone kwadraciki i po chwili przez pare sekund działalo normalnie i po tym czasie komputer się zresetował i zrobił się czarny ekran i od teraz komputer uruchamia się "normalnie" ale obraz jest nadal czarny lecz sygnał z karty tak jak by dochodzi do monitora ponieważ nie ma komunikatu "brak zasilania" był podłączany inny monitor i sytuacja się powtarza z góry dzięki za pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, webtom napisał:

Co to za karta?

W ogóle przydałaby się specyfikacja skrzynki...

Płyta główna:msi b250

Procesor:Intel Core i5 7600 3,5ghz lga 1151

Kart graficzna:palit geforce1070 gtx 8gb ddr5 256bita

Zasilacz:corsari 450w cx450m

Pamięć ram:corsari veng 2x8gb 3000mhz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyłączone wentylatory na karcie o niczym nie świadczą - o ile to (Super)JetStream/GameRock, to właśnie tak powinny działać.

Nie zmienia to jednak faktu, że karta wydaje mi się głównym podejrzanym - możesz sprawdzić, czy wszystko będzie działać poprawnie po jej wyjęciu i podpięciu monitora do płyty głównej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, webtom napisał:

No to wyłączone wentylatory na karcie o niczym nie świadczą - o ile to (Super)JetStream/GameRock, to właśnie tak powinny działać.

Nie zmienia to jednak faktu, że karta wydaje mi się głównym podejrzanym - możesz sprawdzić, czy wszystko będzie działać poprawnie po jej wyjęciu i podpięciu monitora do płyty głównej?

Tak komputer działa bez karty graficznej 

i teraz na sowa sie pytanie co dalej????

po podłączeniu karty graficznej ta pracuje lecz niestety ale po przełożeniu kabla hdmi monitor nie wykrywa sygnału ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ponownie otóż komputer oddałem do serwisu  i niestety ale karta graficzna wyzioneła ducha :( i teraz zaczeło się poszukiwanie nowej karty :/

i moje pytanie jest do was jaką karte polecacie oto moja konfiguracja:

Płyta główna:msi b250

Procesor:Intel Core i5 7600 3,5ghz lga 1151

Kart graficzna:palit geforce1070 gtx 8gb ddr5 256bita

Zasilacz:corsari 450w cx450m

Pamięć ram:corsari veng 2x8gb 3000mhz

chciałbym kupić coś od nvidii odpada raczej ati 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...