Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinkman

Skrypty forów

Polecane posty

Witam,

A ja mam taką prośbę. Otóż jakie pliki muszę zedytować w skrypcie phpBB3 aby otrzymać całkowicie biały styl? Oczywiście napisy, żeby były białe. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

PS Jeśli dałem to w złym temacie to proszę cię wies.niak przenies ten post, bo pewnie ty go pierwszy przeczytasz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post wydzielam. Niech to będzie początek tematu ogólnego poświęconego skryptom forów internetowych.

mack00 -> Z tego co pamiętam, w skrypcie jest opcja edycji stylów, która umożliwia modyfikację kolorów. Natomiast pliki stylów znajdują się w katalogu "styles". W nim jest katalog theme, a tam stylesheet.css, w którym możesz modyfikować kolorystykę oraz wiele innych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Mnie interesuje to forum, które ma CDA ?IP.Board?. Byłem na stronie producenta, a tam wszystko po angielsku. Jedyne co rozumiem, że trzeba za nie płacić. Byłem na kilku innych forach typu ?IP.Board? i ktoś mi powiedział ż można je mieć za darmo. Więc czy można założyć takie forum za darmo? Jak trzeba zapłacić to ile? Proszę o odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.invisionpower.com/community/board/purchase.html

Czyli 150$ albo 250$ - różnica polega na długości wsparcia, jakie się dostaje.

Do którejśtam wersji (1.coś chyba) IPB było darmowe. Ale nie oznacza to, że możesz mieć je za darmo. Legalnie i za darmo byłoby, gdyby producent udostępniał tamtą wersję na swojej stronie, a tak nie jest. Natomiast pobieranie jej z torrentów czy innych źródeł nie jest już legalne.

Polecam Ci na początek zainteresować się jakimś darmowym skryptem - też mają bardzo duże możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...