Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barsiu

Legacy Of Kain Soul Reaver I

Polecane posty

Witam!

WYkopalem ostatnio z szafki plytke z cda zawierajaca Soul Reaver'a 1, zainstalowalem (po wlozeniu okazuje sie ze jest to seria Sold Out) wlaczam... no i oczywiscie error, mysle sobie ach ten kochany xp i uruchamiam google. Dosc szybko znajduje "patche" rozwiazujace problem... tyle ze po zainstalowaniu ich przy probie uruchomienia gry dowiaduje sie ze nie mam w napedzie plyty, a takowa sie w nim znajduje :| a wiec walek.

Znalazlem jeszcze jedna rzecz ktora moze pomoc mianowicie: http://pillarsofnosgoth.legacyofkain.net/SR1WinplayFix.zip , tyle zel ink jakby nie dziala... i tu moje dwa pytania:

1 ma moze ktos tego SR1WinplayFix?

2 Jak te gre uruchomic? :D

Moj sprzet to: core2duo E6300@2.7, plyta Gigabyte GA-965P-DS3, ram: Geil DDR2 ultra 800MHz @ 900MHz, grafika: Saphire ati radek 1950pro (catalyst version 07.12), system: win xp home z sp2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wiadomości dobrą i złą:

Zacznę od złej... do uruchomienia tej gry jak najbardziej niezbędny jest ten SR1winplayfix (problem polega że nie może program załączyć pierwszego filmiku)

A teraz dobra... jako że jestem fanem Legacy of Kain mam tą grę i ostatnio miałem z nią ten sam problem i udało mi się ściągnąć jeszcze ten program, dzięki czemu gra zaczęła działać (grałem na notebooku). Możliwe że mam ten program.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...