Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Problem z komputerem

Polecane posty

Witam. Od wczoraj mam problemy z moim komputerem. Otóż w środę wszystko było w porządku, natomiast w czwartek z rana pojawiły się problemy. Otóż kiedy włączyłem komputer to windows uruchomił się w rozdzielczości 800 x 600 choć zwykle miałem 1920 x 1080. Do tego w menedżerze urządzeń mam problem ze sterownikami do PCI Simple Communications i z grafiką choć w środę było ok. Muszę dodać, że w BIOSie pojawiają się dziwne czerwone punkty na niebieskim ekranie. Mój komputer to Intel Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz, Nvidia Geforce GTX 260 896 MB, 4 GB RAM i Windows 7 Home Premium. Płyta główna to ASUS P5E-VM DO. Co robić ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam to już odruchowo się podłączyłem. Co do zasilacza to wydaje mi się, że to jest  Modecom MC-300-85. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia innej karty gdyż jej nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem. A swoją droga to tak mi na myśl przyszło czy problemem nie jest slot, do którego podłączona jest grafika. Tylko z drugiej strony chyba za mało slotów ma ta płyta główna, a z tego co kiedyś widziałem to jest tzw. dual slot. Sorka, że tak kombinuję, ale nie stać mnie na nic nowego :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...