Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opakowskyyy

Karta ATI Radeon R9 380 Problem po aktualizacji

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie . Po aktualizacji sterownika do 16.2.2 i wcześniejszego występują dziwne zjawiska na ekranie.  filmik ( przepraszam że w słabej jakości ) 

Wracając do wcześniejszych sterowników problem zanika ale jakbym spadała wydajność karty w grach. Ktoś może spotkał się z takim problemem? Usuwałem stare sterowniki przez DDU w trybie bezpiecznym , czyściłem rejestr etc i wciąż to samo. Problem głównie w CS:GO . Dodam też że jest on widoczny tylko przy 144 Hz przy 120 Hz zanika badz jest od czasu do czasu jeden taki problem jak na filmie. 

Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam z tym robić a nowy sterownik uniemożliwia mi korzystanie z komputera .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor nie obsługuje FreeSynca, więc to nie to - w CS:GO jest znany problem z tego typu zachowaniami na kartach AMD, ale występuje on tylko wtedy, gdy FreeSync jest włączony.

Jakim kablem masz połączony monitor z kartą graficzną? Sprwadzałeś jak to wygląda na innym kablu?

Warto sprawdzić jak to się zachowuje na najnowszych sterownikach (17.1.1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem jeszcze najnowszych sterowników . Ale znając życie będzie to samo. DVI-D podłączony . 

 

Edit:

Dalej to samo na nowych sterownikach . Tylko że pojawił się jakiś dodatkowy problem. Po zaktualizowaniu sterowników do 17.1.1 na początku było ok. 144 hz działało nie było żadnych anomalii na monitorze. Włączyłem CS:GO zrobił się ciemny ekran wyłączyły wiatraki w kartcie i wywaliło z gry. No to wlączyłem jeszce raz gre patrze spoko 144 hz działa dołączyłem do meczu a tu ograniczone fps do 60... Wróciłem do pulpitu wyłączyłem sterowniki karty po czym je włączyłem i znowu działo się to samo . Anomalie jak na filmie. Zainstalowałem sterowniki z płyty i wszystko działa normalnie. Te artefakty wyświetlania pojawiają się od 2-3 aktualizacji wstecz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...